RE/MAX'im Özel Ağ
Hakan Aşıcı
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez Çanakkale
Hakan Aşıcı Hakkında
Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!
1988 Ankara doğumluyum. Öğrenim hayatımın ilk ve orta bölümünü İstanbul üniversite bölümünü Necatibey Eğitim Fakültesinde tamamladım.

İş hayatıma kendi köyüm olan Çanakkale Adatepe"de su satarak başladım, üniversitede öğrenciyken IPSOS Araştırma şirketinde sosyal ve piyasa araştırmacısı olarak geçirdim, daha sonra farklı şirket ve mağazaların satış ve pazarlama departmanlarında görev aldım . Son olarak dünyanın en büyük ve en çok satış yapan gayrimenkul şirketi olan REMAX ile iş ortaklığı kurdum .

Misyonum;

Dünyaya etik değerler üzerinden bakan ve bunu hayatımda uygulamaya çalışan bir insan oldum ve olmaya devam edeceğim .Bundan dolayı siz değerli müşterilerimin kazançlarını ve haklarını kendi hakkım gibi koruyacağımdan emin olabilirsiniz.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Barbaros Cevat Paşa Çınarlı (Dardanos) Güzelyalı
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Benim ev sahibi olmama sebep olan, tanımaktan memnuniyet duyduğum, güvenilir, işinde son derece bilgili ve güleryüzlü emlak danışmanı Hakan bey. İlgisinden, bilgisinden ve insani değerlerinden dolayı sonsuz teşekkürler. / Puan: 5
ayşe alp02.08.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Home Ofis
Kemalpaşa, Merkez
Çanakkale
875 ₺
  1+1   50 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by