RE/MAX'im Özel Ağ
Genel Koordinatör Sibel Mutlu
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Sibel Mutlu Hakkında
YILDIZLARA ULAŞMAK İSTERSENİZ OFİSİMİZE DAVETLİSİNİZ...

Meslek hayatıma 2004 yılında İzmir de Finansal Danışman olarak başladım.
Aynı yıl Bireysel Emeklilik Aracı Lisansımı alarak emeklilik sektörünün ilk lisanlı aracılarından biri olmaya hak kazandım. Sonrasında sırası ile Direk Satış Yöneticiliği, Banka Kanallı Satış Ekip Yöneticiliği ve banka çalışanlarına sigorta ürünleri ve satış teknikleri eğitmenliği görevini yürüttüm.

Ege bölgesinde 4 yıl boyunca yaklaşık 44 il bünyesinde bulunan banka şubelerinde satışı yapılan tüm sigorta poliçelerini ekibim ile beraber koordine ettim.

Kariyerime 2008 yılında İstanbulda yeni kurulan Finansemeklilik ve Hayat A.Ş bünyesinde,
Genel Müdürlük Satış Koordinasyon Yetkilisi olarak devam ettim.

1 yıl kadar süren Genel Müdürlük satış ve iş geliştirme tecrübesinden sonra tekrar asıl işim olan saha satışına dönüş yaptım.

Finansemeklilik ve Cigna Finans A.Ş'de yaklaşık 8 yıl boyunca İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Bölgelerinde Bölge Müdürlüğü yaptım.
Aynı zamanda şirket içi ve iştirakler eğitmenliği görevlerimi yürüttüm.

2015 yılında; Hizmet sektöründe Toplu Dağıtım, Lojistik, VIP Taşımacılık ve Kurye Hizmetleri alanında faaliyet gösteren INTERMAİL bünyesinde çalışmaya başladım.
Burada yaklaşık 3, 5 yıl kadar İş Geliştirme ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yaptım.

2019 yılı Temmuz ayı itibari ile RE/MAX TÜRKİYE' nin başarılı ve öncü aynı zamanda RE/MAX INTERNATIONAL tarafından onaylanmış Ticari departmana sahip tek ofisi olan, bünyesinde 17 adet ACP (ACCREDİTED COMMERCİAL PROFESSİONAL) lisanslı Ticari Gayrimenkul danışmanı ve 6 Lüks Konut Uzmanı ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet veren RE/MAX YILDIZ ofisinde Ofis Koordinatörü olarak görev almaya başladım.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü mezunuyum. Evli ve Emir adında bir erkek çocuk annesiyim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by