RE/MAX'im Özel Ağ
Serkan Alemdar
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
Serkan Alemdar Hakkında
Hedefim, Yaşam Konforunuza Değer Katmaktır.
1979 İzmir doğumluyum. 1999-2008 yılları arası Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde İç Mimarlık ve Resim bölümlerinde okudum. Yabancı dil iletişimimi İngilizce üzerinden kuruyorum.

2005"ten sonra önce eğitim ile beraber proje bazlı, 2011 sonrası tam zamanlı olarak çeşitli sektörlerde grafik / reklam tasarım, 3d modelleme, endüstriyel tasarım, web projeleri ve ayrıca metal konstrüksiyon imalat projeleri ve telekomünikasyon sektöründe Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom firmalarıyla bağlantılı olarak, onlarca müşteri ve yüzlerce personel ile çalışarak ve saha projeleri üreterek önemli tecrübeler kazandım.

2019 yılında daha yüksek bir kariyer hedefi seçerek, 'insana hizmet' içgüdümü en etkili şekilde harekete geçirme imkânı sunan, Gayrimenkul sektörüne geçiş yapmaya karar verdim.

Amacım, yaşadığım şehirde ve özellikle yaşadığım muhitten yola çıkarak, Gayrimenkul Danışmanı kimliği ile geniş ve gittikçe yükselen kaliteli hizmet sunmaktır.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Fulya Gayrettepe 19 Mayıs
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by