RE/MAX'im Özel Ağ
Okan Aşılı
Bana Sorabilirsiniz...
Yenişehir Mah. Reyhan Cad. 54/C D:4-5 Ekşioğlu İş Merkezi
Pendik İstanbul-Anadolu
Okan Aşılı Hakkında
Bu sizin yolculuğunuz. Yardım etmek için buradayız.
Ercan Görür Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Mezunuyum. Erzurum Teknik Üniversitesi Fen fakültesinde Moleküler Biyoloji ve Genetik okudum. Şu anda Sabancı Üniversitesinde Kendi Alanımda Yüksek Lisans Yapmaktayım. Doğma büyüme İstanbul"da yaşıyorum.

Üniversite hayatım boyunca alanımda 2 bireysel 7 ekip halinde uluslararası ve ulusal olmak üzerek 9 projede yer aldım. Crıspr cas9 teknolojisi, hücre ve genetik alanlarında 1 tanesi elektronik olmak üzere 2 kitabın düzenlenmesinde ve oluşturulmasında bulundum. Bu süreçte kendi alanım ve mühendislik alanında 70+ kongreye ve 12+ eğitime katıldım. 5 kongrenin organizasyonun düzenlenmesinde bulundum; bunların 2 tanesinde organizatör 3 tanesinde yönetim kurulunda yer aldım. Erzurum'daki düzenlediğimiz kongrede ülkemize Japon Nobel Ödüllü Tim Hunt"ı ve Türkiye"nin Yurtdışında bulunan en başarılı Türk Bilim İnsanlarından bazılarını güzel ülkemize getirdim. İnterdisipliner ve özellikle multidisipliner alanlarında çalışmayı araştırma yapmayı seven başarıya odaklı bir yapım bulunmaktadır. Ülkemizin değerli 11 bilim yuvasında ve hastanesinde staj yaparak kendimi bu alanda geliştirdim. Şimdide Sabancı Üniversitesin de yüksek lisansımla akademik hayatıma devam ediyorum. Aselsan"da ekibimle bulunan projemiz ile de mühendislik alanında ilerliyorum.

 Neden gayrimenkul danışmanlığı derseniz;
Merakımın ve ilgilendiğim konular üzerine ilerleyen yapım bulunmaktadır. Gayrimenkul danışmalığına merakım ve ilgim bulunmaktaydı. Bu mesleği 2. Mesleğim olarak görüyorum bu alanda kendimi en iyi şekilde geliştirmek ve ilerlemek istiyorum. Bu alanda başarılı ve hedefleri olan Re/max şirketinde bulunduğumdan mutluyum. Hedefim Türkiye"deki gayrimenkul sektöründe standartların çok üstünde bir başarı sağlayarak, güvenilir ve profesyonel bir yaşam sürdürmek.
İşinizi severek ve samimiyetle yapıyor, her sürecini takip ediyorsanız başarı da peşinden geliyor demektir. Her yaptığım işi tam da bu üç ayak üzerine kurdum. Ne mutlu ki yıllar içinde gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatımda çok güzel insanlar biriktirmişim. En kıymetli olanı... İNSANI.
Diliyorum ki gayrimenkul sektöründe de pek çok insanın hayatına dokunabilme, faydalı olabilme ve iş ortaklığımızı gönül bağı ile uzun yıllar sürdürebilme fırsatım olur.

 Kendimde bahsetmek gerekirse;
Araştırma yapmak yeni şeyler öğrenmek, Spor yapmak (satranç, basketbol, futbol ve voleybol), müzik dinlemek, kitap okumak (Bilim dergileri, Biyoloji ile ilgili dergiler ve Teknoloji dergileri), film izlemek (aksiyon, belgesel, macera, strateji) seyahat etmek (Doğa gezisi, bilmediğim ülkelere seyahat ve ülkemi gezmeyi yeni güzellikler ve yeni yerler görmek), Bilimsel Belgeseller izlemek, Bilimsel dergiler okumak. Kısaca Hayatım Okumak, Araştırmak ve Gezmek Üzerime kuruludur.
 Hedefim: Her zaman en iyisine talip olup ve o yolda elimden gelenin en iyisini yapmaktır.

Bu sayfada, Cirosal başarılardan ziyade iş ortaklığı yapacağım sizlerin hakkımdaki birkaç satırlık güzel sözleriyle dolu kariyer öykümü görmeyi ümit ediyorum. İYİ Kİ OKAN AŞILI İLE YOLLARIMIZ KESİŞTİ DEMENİZ dileği ile...

(Azim + Çalışmak +Plan + Disiplin) x (Dua + Sabır + Pes etmemek) / Ego = MUTLULUK, BAŞARI

Aldığım Eğitimler :
- Uygulamalı Dijital Pazarlama Reklamcılığı
- Uygulamalı Sosyal Medya Reklamcılığı
- Sosyal Medya Kullanımı
- Video ve Sunum Hazırlama Teknikleri
- Bilgisayar Sistem Bakım Onarım
- Fotoğraf Çekim Teknikleri
- Girişimcilik
- Motivasyon Yönetimi
- Sosyal Hayatta İletişim
- İlk Yardım
- Aile Ve Yaşam Koçluğu Eğitimi
- Zaman Yönetimi
- Stres Ve Öfke Yönetimi
- Proje Uzmanlığı
- Liderlik Ve Yönetim
- Yaratıcılık ve Yaratıcı Düşünme Teknikleri
- Problem Çözme Teknikleri Eğitimi
- Takım Çalışması ve Liderlik Eğitimi
- Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi
Bildiği Diller: İngilizce,
Dürüstlük, Dürüstlük ve Taahhüt
Bırakın Ailemiz Ailenize uygun bir ev bulsun.
Güvenle Satın Al, Başarı ile Sat!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Şeyhli Yenişehir Çınardere Kurtköy Velibaba
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Sülüntepe, Pendik
İstanbul-Anadolu
220.000 ₺
  2+1   85 m²   Giriş Katı
Satılık Daire
Yayalar, Pendik
İstanbul-Anadolu
570.000 ₺
  3+1   167 m²   3. Kat
Satılık Daire
İçerenköy, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
610.000 ₺
  2+1   100 m²   12. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by