RE/MAX'im Özel Ağ
Esra Akdoğan
Bana Sorabilirsiniz...
Mimar Sinan Mh. Atatürk Bulvarı No:236 (Halk Bank Karşısı)
Atakum Samsun
Esra Akdoğan Hakkında
Ben Esra AKDOĞAN 1979 yılında Samsun da doğdum.
İlk öğrenimimin ilk yarısını Mardin"de, ikinci yarısını Samsun da okuyarak mezun oldum. Lise öğrenimimi Samsun da tamamlayarak 1996 yılında yüksek öğrenimime başlamak için Moskova"ya gittim. Moskova Mimarlık Enstitisün"de Mimarlık Fakültesi Bölümünden 3 yıl eğitim aldım. Maalesef; 2000 yılında Rusya"da yaşanan kriz nedeniyle eğitimime ara verip, Türkiye"ye geri döndüm.
İlk iş deneyimimi Koç Allianz Hayat Sigortasının Samsun Karedeniz Bölge Müdürlüğünde Satış ve Pazarlama üzerine yaptım. Daha sonrasında Wyeth ve Wella gibi kurumsal firmalarda 5 yıl aktif olarak satış ve pazarlama faaliyetlerinde görevlerimi başarıyla yerine getirdim. Bu süreçte fark ettim ki; hizmet sektöründe olmaktan mutluyum ve kendimi çok verimli hissediyorum.
Bu sırada öğrenimime de devam ederek kamu yönetimini bitirdim. Daha sonra İktisat Fakültesinde İşletme Yüksek Lisansı yapmaya karar verdim ve Master of Business Administration ( MBA ) eğitimi sürecinde Finansal Piyasalarda bireysel portföyümü yönettim. Eğitim bittikten sonra Your Hair Dergisinde Genel Koordinatörlük ve Meer Yapı Mimarlık Ofisinde Proje Yöneticiliği yaptım.
Danışanlarımın ve hizmet verdiğim kişilerin bana olan güveni, tecrübe ve deneyimlerime dayanarak bundan sonraki iş yaşamıma RE/MAX Firmasıyla devam etme kararı aldım. Ve bundan sonraki tüm enerjimi doğru portföylerle doğru alıcıları bir araya getirip, en iyi hizmeti sunacağımdan şüpheniz olmasın. Bol satışlı bol kazançlı günlerimiz olsun.


Bildiği Diller: Rusça,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Küçükkolpınar Körfez Yenimahalle Taflan Merkez Yalı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yeşildere, Atakum
Samsun
380.000 ₺
  2+1   215 m²   17. Kat
Kiralık Daire
Yeşildere, Atakum
Samsun
1.100 ₺
  4+1   180 m²   2. Kat
Satılık Daire
Cumhuriyet, Atakum
Samsun
425.000 ₺
  2+1   110 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by