RE/MAX'im Özel Ağ
Canan Akşin Çetin
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Canan Akşin Çetin Hakkında
-10.10.1976 Tarihinde babamın memuriyeti sebebiyle bulunduğumuz Siirt' te doğdum.Adana Kız Lisesi ve akabinde
İstanbul Üniversitesi/ Siyasal Bilgiler Fakültesi /Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. Öğrencilik yıllarımda part time çalışarak başladığım Bankacılık kariyerime 15 yıl boyunca devam ettim.Sektörün Bankacılık anlamında başarılı kurumları olan İktisat Bankası ve Garanti Bankasında Bireysel Bankacılık segmentinde Müşteri İlişkileri Yönetmeni olarak çalışıp Üst Gelir Grubundaki müşterilerime Portföy Yöneticiliği ve Yatırım Danışmanlığı yaptım ; son olarak 2015 yılında Hollanda menşeili
Ing Bank'da yine Üst Gelir Grubuna mensup müşteriler için Özel Bankacılık Bağdat Caddesi Merkez Şubesinde; Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi olarak görev yaptım.
Bankacılık kariyerimi sonlandırmamın akabinde geçmiş kariyerimde edindiğim satış, müşteri ilişkisi ve finans deneyimlerimi kullanabileceğim yeni bir yol arayışı içerisindeyken yolum REMAX Türkiye'nin başarılı ofislerinden YILDIZ ofisi ile kesişti.
İş hayatım boyunca edindiğim sistemli, takipçi, sonuç odaklı, titiz, müşteri memnuniyeti bazlı çalışma prensiplerimle başarılı bir gayrımenkul danışmanı olarak yoluma devam etmek amacındayım.Ocak 2020 itibari ile almaya hak kazandığım 5.Seviye Sorumlu Emlak Danışmanı Yeterlilik belgem ile TEMMUZ ayında üyesi olduğum SÖNMEZ TEAM ekibinin bir parçası ve lisanslı Gayrimenkul Danışmanı olarak yoluma devam etmekteyim.Gayrimenkul Danışmanı olarak tüm tarafların mutlu olduğu benim de keyifle sonuçlandırdığım nice satışlara aracı olmak temennisiyle...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
KozyatağıBaşıbüyük
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Kordonboyu, Kartal
İstanbul-Anadolu
860.000 ₺
  3+1   150 m²   7. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by