RE/MAX'im Özel Ağ
Erol Derici
Bana Sorabilirsiniz...
Esentepe Mah. Cevizli D-100 Güney Yanyol No:25 LAPIS HAN Giriş Dükkan
Kartal İstanbul-Anadolu
Erol Derici Hakkında
1957 yılı Adana doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana"da gerçekleştirip lisans eğitimimi Atatürk Üniversitesi; İşletme Fakültesi, Ege Üniversitesi; İşletme Fakültesinde ( Dokuz Eylül Üniversitesinde ) tamamladım. Evli ve 2 kız evladı sahibiyim. 1984 yılında enerji sektöründe işe başlayıp çalışan, ortak, işveren ve yönetici olarak 2019 yılına kadar hidroelektrik santrali, enerji nakil hattı, şehir şebekesi, endüstriyel tesisler, akıllı binalar ve yenilenebilir enerji santralleri -rüzgâr enerji santrali- konularında 35 yıl hizmet verdim.
İnsan ilişkileri ve pazarlama faaliyetleri üzerine almış olduğum eğitimler ile tecrübelerimi birleştirerek profesyonel hizmet anlayışını, etik kurallar çerçevesinde uluslararası bir firmada uygulamak için gayrimenkul sektörünün öncü bir kuruluş olan RE/MAX" te devam etmeye karar verdim.
Profesyonel anlayış ile güvene dayalı maksimum müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, vazgeçilmez bir danışmana sahip olmak düşüncesinde olanlar için buradayım.


Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
2019
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
İşyerimizi kiraya vermek için Erol beyle çalıştık. Çok kibar, işine titiz iyi bir insan. İşinde başarılı yaklaşık 10 gün içinde kiraya verdik. Teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. / Puan: 5
Ayşe küçükaytaç28.06.2020
Öncelikle piyasa bilgisine sahip, sektöre hakim, modern ve iyi bir dinleyici olduğunuz için teşekkür ederiz.Emlak danışmanlık sektöründe alanının uzmanı bir danışmanla tanişmaktan memnun olduk. Bununla birlikte evimizi uygun bir kiraci adayına kiraladığıniz için de size minnettarız. Emekleriniz için tesekkurler. Saygilar / Puan: 5
Tülay Kaynarpinar09.05.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Çarşı, Kartal
İstanbul-Anadolu
295.000 ₺
  3+1   110 m²   4. Kat
Kiralık Ofis
Orta, Kartal
İstanbul-Anadolu
1.300 ₺
  3   82 m²   5. Kat
Kiralık Ofis
Orta, Kartal
İstanbul-Anadolu
1.500 ₺
  3   123 m²   5. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by