RE/MAX'im Özel Ağ
Gizem Balcı Turhan
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mahallesi Ihlamur Sokak Ağaoğlu My Prestige NO:1B
Ataşehir İstanbul-Anadolu
Gizem Balcı Turhan Hakkında
Merhaba

1993 Muğla doğumluyum.

Öğretmen bir ailenin çocuğu olarak eğitimi, etik ve insani değerleri en temel ilke edinerek yetiştirildim. Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik bölümünde eğitime başladım, 2012 yılında Endüstri Mühendisliği bölümüne geçiş yaptım.

Çalışma hayatına girmek için mezun olmayı beklemeyerek öğrencilik yıllarımda internet üzerinden hazır giyim ürünleri satmaya başladım. Edindiğim tecrübe ile Luxottica Goup'a başvurdum ve Luxottica Group'tan distribütörlük alan en genç kadın girişimci oldum. Hazırladığım web sitesinde ve Amazon, Hepsiburada, Trendyol gibi e-ticaret sitelerinde ürün satışları yaptım.

Satış ve pazarlamaya olan ilgimi gayrimenkul sektörü ile birleştirdim ve kurumsal bir çatı altında çalışmanın güveni ile RE/MAX'te profesyonel hayatımı devam ettirmekteyim.

Hedefim etik ve insani değerlerin temel ilke olduğu; hızlı, planlı ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti sunmaktır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
2019
Uzmanlık Bölgesi
Barbaros
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by