RE/MAX'im Özel Ağ
Burçin Ünal
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Burçin Ünal Hakkında
Merhaba,

Sanata olan aşkım beni Floransa'da Accademia Italiana'da tasarım eğitimi almaya sürükledi. Daha sonra edindiğim bilgileri değerlendirerek satış mimarı olarak mobilya sektörüne girme kararı aldım. Mesleğimde yeterli tecrübe edindikten sonra aile şirketimize destek olmaya karar verdim. AVM, hastane ve benzeri büyük montanlı projelerde başarılı çalışmalar yaptım.

Kendimi farklı konularda geliştirmek için üst düzey yöneticilerle yakın olarak çalışacağım bir Holdinge katılma kararı aldım. Bu süreç bana, finansal ve yönetim konularında kendimi geliştirme imkanı tanıdı.

Tüm kariyerim boyunca edindiğim bilgileri bir araya toplayarak yapabileceğim en uygun meslek olarak gayrimenkul danışmanlığını seçtim. Sektörün öncü ofislerinden biri olan Remax Yıldız'la çalışmaya başladım.

Tüm bilgi birikimim ve enerjimi sizlere en iyi hizmeti sunmak için kullanmaya hazırım,

Sevgiler..
Bildiği Diller: İngilizce, İtalyanca,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Erenköy Göztepe
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by