RE/MAX'im Özel Ağ
Atila Bulundu
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Atila Bulundu Hakkında
Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Ekonometri Bölümünden mezun olduktan sonra Ambalaj ve İmalat Sektöründe uzun yıllar çalıştım. Sonrasın da aynı sektörde takım oyuncusu olamaya karar vererek kendi firmamı kurdum ve işlettim. 2010 yılında farklı bir alana yatırım yapma kararı aldım. Akabinde yaş ve toz boya sektöründe distribütörlük alarak devam ettim. 2013 yılında inşaat sektöründe AKFEN Holding"in bünyesinde yer alan DGD İnşaat"ın projelerinde ticari işler koordinatörü olarak görev yapmaya başladım. Ağırlıklı olarak hotel ve konut inşaatlarında kentsel dönüşüm, projelendirme, geliştirme ve gayrimenkullerin satışı konusunda çalışmalarda bulundum. Edindiğim bilgi ve tecrübeleri Türkiye ve Dünya gayrimenkul piyasalarında öncü marka olan RE/MAX ile birleştirme kararını aldım. Türkiye ortalamasında en başarılı A+ ofislerinden olan RE/MAX Sonuç Erenköy Bağdat Caddesi Ofisi ile yollarımı birleştirdim.

Uzmanlık ve Çalışma Alanlarım;
- Vakıflar Genel Müdürlüğü ile ihale süreçlerinin takibi ve iş geliştirme projelerinin oluşturulması
- Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı
- Hotel, inşaat ve geliştirme projelerinde danışmanlık ve yatırım uzmanlığı
- Konut projeleri geliştirme, etkili ve verimli kullanma teknikleri ile fizibilite raporlarının hazırlanması
- Ticari gayrimenkul satış ve pazarlaması

Edindiğim tüm bilgi, deneyim ile konut projeleri ve ticari gayrimenkuller hakkında uzman görüşümden faydalanabilmeniz için beni aramanız yeterli olacaktır.


Saygılarımla,
Atila BULUNDU
Gayrimenkul Danışmanı
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Atila Bey, Kadıköy'de bir kiralık daire konusunda Adnan Bey ile birlikte bana yardımcı olmuştu. Tanıdığım kadarıyla kendisi kibar, güvenilir, çözümcü bir beyefendidir. / Puan: 5
Serra Çevik28.09.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by