RE/MAX'im Özel Ağ
Emrah Şen
Bana Sorabilirsiniz...
Güzelyalı Mah. Atatürk Bulvarı 3.kısım 176A
Atakum Samsun
Emrah Şen Hakkında
Merhaba,

15 Haziran 1987 yılında Gümüşhane"de doğdum. Akademik olarak eğitimime Gümüşhane"de başladım. Üniversite eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü"nde başarı ile tamamlayarak emlak sektörüne atıldım. Evliyim, iki tane evlada sahibim. Yıllarca yerel emlak sektöründe edindiğim başarı ve deneyimimi sektöründe lider ve kurumsal olan Remax ile birleştirdim.

Sektörde edindiğim bilgi birikimi, tecrübe ve satış pazarlama deneyimini Remax"ta danışmanlık yaparak aynı başarı ve müşteri memnuniyeti ile çalışmaya devam etmekteyim.

Hedefim her danışmanlık hizmetimde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Değerli gayrimenkulünüzü en kısa sürede, hızlı, kazançlı ve müşteri memnuniyetiniz için en kaliteli deneyimi yaşatıp başarı ile satışını gerçekleştirmeyi hedefliyor, güveniniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Emrah ŞEN
Uzman Gayrimenkul Danışmanı
+90 506 509 69 29
RE/MAX Work
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Cumhuriyet
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Buraya başvurmadan önce birçok ev baktık. Fakat istediğimiz özelliklerde ev bulamadık. Bunun üzerine RE/MAX' a başvurmaya karar verdik. Bizimle Emrah bey ilgilendi. Bu kadar iyi ve işini özenle yapan bir insanla karşılaşacağımız tahmin etmemiştim. Bütün süreçte tüm samimiyetiyle yanımızda oldu. Güleryüzü ve sabırlı oluşu ise çok başka bir konu. Sayesinde çok kısa sürede hayalimizdeki gibi bir eve kavuştuk. İyi ki varsınız. / Puan: 5
Aleyna Yılmaz21.08.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık İşyeri
Yenimahalle, Atakum
Samsun
1.500 ₺
  Yok   175 m²   Zemin Kat
Satılık Kafe
Cumhuriyet, Atakum
Samsun
460.000 ₺
  2+1   110 m²   Zemin Kat
Satılık Daire
Derebahçe, İlkadım
Samsun
290.000 ₺
  3+1   135 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by