RE/MAX'im Özel Ağ
Handan Özdöl
Bana Sorabilirsiniz...
Atatürk Bulvarı No:133 48400 Konacık Bodrum
Bodrum Muğla
6.
Yıl
Handan Özdöl Hakkında
Hedefleriniz için, sizinle aynı yoldayım...
İstanbul, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Anasanat Dalı'ndan 1992 yılında mezun oldum. 15 yıl uluslararası reklam ajanslarında, global müşterilere sanat yönetmenliği yaptıktan sonra, 2005 yılında Bodrum'a yerleşerek, aile şirketimiz olan 2.adres Reklam ve Fotoğraf'ta mesleğime devam ettim. Kısa bir dönem Muğla Güzel Sanatlar Fakültesi'nde reklam ve pazarlama dersleri vermek üzere görev aldım.

2015 yılında, reklam ve pazarlama alanında edindiğim deneyimi, gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Pasha Bodrum'da sürdürmeye karar verdim.

Gayrimenkul sektörü, yatırım dünyasında ve insan yaşamında çok önemli bir yere sahip. Değer verdiğiniz bir mülkü almak veya satmak istediğinizde, sizlere güvenilir ve doğru danışmanlık hizmetini sunabilmek amacındayım.

Hedefleriniz için, sizinle aynı yoldayım...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Merhaba... Ev arayışımız süresince sevgili Handan hanımla çalıştığımız için kendimizi çok şanslı sayıyorum... İlgi ve alakası..güleryüzlülüğü..profesyonelliği..hızlı bir şekilde sorunları çözmesi bizi gerçekten çok etkiledi...Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz...Başarılarının devamını diliyoruz.... / Puan: 5
Nurcan Arık02.09.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
İslamhaneleri, Bodrum
Muğla
3.000 ₺
  2+1   97 m²   3. Kat
Satılık Müstakil Ev
Gürece, Bodrum
Muğla
2.750.000 ₺
  4+2   220 m²   Triplex
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by