RE/MAX'im Özel Ağ
Anıl Altundağ
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
Anıl Altundağ Hakkında
1980 İstanbul doğumluyum. Zübeyde Hanım kız Meslek Lisesi Grafik Bölümünü bitirdim. Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak yönetimi eğitimime devam etmekteyim. 2014 yılında Emlak Danışmanlığı İSMEK Sertifikası alarak emlak sektörüne başladım.
2009 - 2018 yılları arasında Dedeman"da satış müdürü olarak çalıştım. Bu süreçte müşteri ilişkileri, satış teknikleri ve stratejileri açısından çok büyük deneyim edindim.
İş yaşamımdaki diğer deneyimler ile efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, hizmet süresince bu farkı göreceğinizi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle sizinle yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile en kısa ve karlı sonuca ulaşacağımıza şüphem yok.
Gayrimenkulünüzü pazarlayacak doğru gayrimenkul danışmanını seçmenin başarılı bir satış sürecinin ilk adımı olduğuna inanıyorum. Müşterilerimin memnuniyeti doğrultusunda, güven, çözüm ve doğru bilgi sunmayı kendime ilke edindim.
Doğru bilgi ve kaliteli hizmet için doğru yerdesiniz ve sizlerin memnuniyeti benim hedefimdir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Mecidiye, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
3.750 ₺
  2+1   100 m²   4. Kat
Kiralık Daire
Ortaköy, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
3.500 ₺
  2+1   100 m²   3. Kat
Satılık Daire
Ulus, Beşiktaş
İstanbul-Avrupa
2.800.000 ₺
  7+2   250 m²   Bhç Dblx
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by