RE/MAX'im Özel Ağ
Canan Ersoy
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
Canan Ersoy Hakkında
-Profesyonel olan her iş güven kazandırır.
-2001 yılından itibaren İnşaat sektöründe Türkiye"nin önde gelen projelerinde satış danışmanlığı olarak başladığım bu güzel serüvende sırası ile Takım lideri, Satış yöneticisi ve Satış müdürü olarak 18 yıl başarılı işlere imza attım.

Gayrimenkul sektörüne olan tecrübem ve kendi işimi kurma isteğim beni sektörün Dünya Lideri RE/MAX ile buluşturdu. Profesyonel, güvenilir ve çok başarılı bir ekip olan RE/MAX Red ekibine Ocak 2020 tarihinde katıldım.

Gayrimenkullerinizin en hızlı şekilde en doğru fiyata satılması veya kiralanması için tecrübem ve uzmanlığım ile her daim kaliteli ve profesyonel hizmet için yanınızdayım.

Dünyanın en başarılı kurumsal şirketinde Türkiye"de ve Dünyadaki gücünü kullanarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi ve Müşteri memnuniyeti oluşturmak öncelikli hedefimdir.Bu hedef ve sorumluluk anlayışı ile amacım Gayrimenkul sektöründeki deneyimlerim ile mesleki deneyimlerimi birleştirerek sizlerin hayallerine kılavuzluk etmek ve en kısa zamanda sonuca ulaşmanızı sağlamaktır.
-Güven
-Dürüstlük
-Profesyonellik
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
AtalarAltayçeşmeBatıKurtköyAydınlı
Müşteri Yorumları (5)Yorum Yaz
Son derece olaya odaklı hiç abartı detaylarla yormadan iş bitirici ve nazik tavrıyla gerçekten daima çalışabileceğim ve güvenebileceğim bir danışan / Puan: 5
Füsun Öztürk 22.06.2020
Canan Hanım işini profesyonel bir şekilde yapan, detaylar hakkında dikkatli, kişiye özgü çözümler üreten ve takibini yapan biri, tüm bunları güler yüzle, hoş sohbetle ve pozitif enerji ile yapması evimizi tutarken bize çok iyi geldi. Ayrıca kendisine kontratımızı yaptıktan sonra da evimize taşındıktan sonra da danışıktık, sorunlarımızın çözümlenmesinde yardım aldık, kendisi desteği ve ilgisinin samimi olduğunu kesinlikle ispatladı. Teşekkür ediyorum. / Puan: 5
Ayşe Nazlıhan Beşiktaş 15.06.2020
Göstermiş olduğunuz kaliteli hizmet hoşgörü ve zamanında ve yeterli hizmetinizden ötürü çok memnun olduk / Puan: 4.8
Muammer Ordukaya 31.05.2020
Canan hanım, çok nazik, ilgili ve çalışkan biri. Hiçbir kapris yapmadan ve şart koşmadan sonuç odaklı çalışarak evimi çok kısa sürede kiraladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum / Puan: 5
Mustafa Yıldırım31.05.2020
Dairem çabuk kiraya verildi. Teşekkür ederim. / Puan: 5
Erol Tuğ31.05.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Residence
Atalar, Kartal
İstanbul-Anadolu
2.200 ₺
  1+1   60 m²   Zemin Kat
Kiralık Residence
Kordonboyu, Kartal
İstanbul-Anadolu
2.300 ₺
  1+1   65 m²   4. Kat
Kiralık Residence
Kordonboyu, Kartal
İstanbul-Anadolu
1.950 ₺
  1+1   65 m²   8. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by