RE/MAX'im Özel Ağ
Cem İnce
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Cem İnce Hakkında
-1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra University of Dallas da MBA- finans eğitimimi tamamladım.
Meslek hayatıma inşaat sektöründe çoğunluğu yurtdışı olmak üzere 20 yıl mühendis, şantiye şefi ve MEP Manager olarak çeşitli kademelerde devam ettim. Kendi işimi yapmak amacıyla Gayrimenkul sektöründe gerekli eğitimleri alarak 2019 yılında bu sektöre adım attım. Dünyada Gayrimenkul sektöründe lider marka olan RE/MAX ın Cadde ofisi ailesine katılmaktan dolayı çok memnunum.
Hedefim, insan ilişkilerinin önemini ve değerini bilerek tamamen güvene, paylaşıma ve değer yaratmaya odaklı profesyonel hizmet anlayışıyla, sizlerle uzun yıllar birlikte çalışmak ve çözüm ortağı olmak.


I graduated from Yidiz Technical University - Department of Mechanical Engineering in 1993. Afterwards, I completed MBA- Corporate Finance education in University of Dallas.
I ve worked in construction business almost for 20 years (mostly abroad projects) at various stages such as mechanical engineer, Chief of Mechanical Works and MEP Manager. In order to have my own business, after getting relevant education and trainings, I entered the real estate business. I am very proud and glad that I am a member of RE/MAX which is the most World-wide known and leading brand.
My aim is, by being aware of the importance and worth of human relations, to work with you for many years and to be business partner with a Professional service approach focused on trust, sharing and value creation.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
CaddebostanErenköyGöztepeSuadiye
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Çatı Dubleks
Erenköy, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
3.950.000 ₺
  6+1   320 m²   9. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by