RE/MAX'im Özel Ağ
Gül Hürel
Bana Sorabilirsiniz...
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Gül Hürel Hakkında
Aradığınız ideal mülkü bulup satın almak / kiralamak ya da var olan mülkünüzü satmak / kiraya vermek istediğinizde, konusunda uzman bir gayrimenkul danışmanı ile çalışırsanız, kendinize ayıracak bol bol vaktiniz olur. Sizin yerinize tüm işlemleri danışmanınız halleder.

Ben Gül Hürel, İstanbul'da doğup büyümüş; sanat okumuş (1989-1993 Marmara Üni. GSF Sinema-TV lisans); eğitime hep önem vermiş (2019-... İstanbul AUZEF Sosyoloji lisans); uzun yıllar reklam sektöründe çalışmış; şehrin artıları ve eksilerini her daim bir sanatçı gözüyle gözlemlemiş; iki yetişkin çocuk annesi bir danışman olarak, gayrimenkul konusunda müşterilerimin her türlü ihtiyacına profesyonel ve en doğru çözümleri bulup, onların mutluluğuna katkıda bulunmak amacıyla, sektörün lideri RE/MAX ailesinde hizmet sunmaya devam ediyorum.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Müstakil Ev
Atakent, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
1.650.000 ₺
  4+2   200 m²   Tüm Katlar
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by