RE/MAX'im Özel Ağ
Cafer İpek
Bana Sorabilirsiniz...
Zuhuratbaba Mah. İncirli Caddesi No: 71/8
Bakırköy İstanbul-Avrupa
Cafer İpek Hakkında
1970 İstanbul doğumluyum, evli ve iki çocuk babasıyım. İlk öğrenimimi İzmir"de, Orta ve Lise öğrenimini İstanbul"da tamamladım. 1996 yılında YDÜ İnşaat Müh. bölümünden mezun oldum. 1997 yılından itibaren İnşaat Müh. dalında Saha Şefi, Şantiye Şefi ve Proje Müdürü olarak kurumsal firmalarda çalışma hayatıma devam ettim.
Proje Müdürlüğü yaptığım son beş yıl boyunca İnşaat işleri ile beraber aynı zamanda gayrimenkul alım-satımlarıyla da ilgilendim. Bu işleri yaparken müşterilerime daha profesyonel ve tam zamanlı hizmet verebilme arzusu, beni sektörün öncüsü RE/MAX ile tanıştırdı. 
RE/MAX bünyesine katıldıktan sonra, kazanmış olduğum mesleki tecrübe ve birikimimi, 37 yıldır yaşadığım İstanbul ve uzmanlık bölgesi olarak Bahçelievler, Bakırköy ve Zeytinburnun'da üst düzey hizmet kalitesi ile sürdürmekteyim. Klasik anlamda gayrimenkul danışmanlığından öte beklentim çalışma azmim ve disiplinimden taviz vermeden, yeni dostunuz, ve yeni komşunuz olmak arzusudur.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Bahçelievler Cumhuriyet Fevziçakmak Şirinevler Yenibosna Merkez
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Bahçelievler, Bahçelievler
İstanbul-Avrupa
3.000 ₺
  3+1   130 m²   1. Kat
Satılık İşyeri
Kocasinan Merkez, Bahçelievler
İstanbul-Avrupa
4.600.000 ₺
  8+2   800 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by