RE/MAX'im Özel Ağ
Ofis Müdürü Özge Ceylan
Körfez Mahallesi Yüce Rıfat Sokak No:37 Kat: 2
İzmit Kocaeli
2.
Yıl
Özge Ceylan Hakkında
1990 İzmit doğumluyum.
2007 yılında İzmit Lisesi"sinden mezun olup sonrasında Kocaeli Üniversitesi / Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde eğitimimi tamamladım.
Uzun yıllar mağaza sektöründe Mağaza müdürlüğü sonrasında otomobil sektöründe yöneticilik yaparak bu süreçte sayısız satış eğitimlerine katılarak bilgi ve becerilerimi geliştirme fırsatı yakaladım.
Kazandığım 9 yıllık satış deneyimimi profesyonel, kaliteli eğitim altyapısı, etik kuralları, kurumsal ve uluslararası ağının olması nedeniyle " Dünyada hiç kimse REMAX'TEN daha fazla gayrimenkul satmıyor! " diyen kuruluşunda satış tecrübemi değerlendirmeye karar verdim.
Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde "MAKSİMUM HİZMET, PROFESYONEL ÇÖZÜM" için size bir telefon kadar yakın olduğumu bilmenizi isterim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by