RE/MAX'im Özel Ağ
Melda Yeğenoğlu
Bana Sorabilirsiniz...
Güzelyalı Mah. Atatürk Bulvarı 3.kısım 176A
Atakum Samsun
Melda Yeğenoğlu Hakkında
Merhaba,

1976 yılında Tarabya/İstanbul"da doğdum. 1994"te Vehbi Koç Lisesi sanat tarihi bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Rainbow Aş."de pazarlama alanında çalışmaya başladım daha sonra BEYMEN - DAMAT - SWAROVSKİ gibi sektöründe lider ve kurumsal markalarda satış ve pazarlama alanında Mağaza Müdürlüğü yaparak ekibimle birlikte başarı ile hizmet verdim. .Satış ve Pazarlama alanında oldukça profesyonel eğitimler aldım.

2009 yılında Özel Yüzyıl Işıl Okulları"nda Halkla İlişkiler yönetiminde çalışarak idari alanda müşteri memnuniyeti ve başarıyla devam ettim.
A Limuzin Premium Service"de satış ve pazarlama yönetimine devam ettim.

2013 yılında otomotiv sektöründe lider markanın temsilciliğini alarak kendi firmamı kurdum. 2017 yılına kadar yine kendi firmamızda satış ve pazarlama görevini üstlendim. 2017 yılından beri Samsun"da ikamet etmekteyim. İletişim becerilerim, önce müşteri memnuniyeti vizyonum, profesyonel iş yaşamında satış ve pazarlama alanında edindiğim tecrübe sayesinde sektörün en büyük ve başarılı firması Remax ailesine katıldım.
Hedefim her danışmanlık hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir. Değerli gayrimenkulünüzü en kısa sürede, hızlı, kazançlı ve müşteri memnuniyetiniz için en kaliteli deneyimi yaşatıp başarı ile gerçekleştirmeyi hedefliyor, güveniniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.
Melda YEĞENOĞLU
Uzman Gayrimenkul Danışmanı
0 546 841 53 76
RE/MAX WORK
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Hasköy Kuzey Yıldızı Yenimahalle Derebahçe Kalkancı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Güzelyalı, Atakum
Samsun
855.000 ₺
  3+1   145 m²   2. Kat
Kiralık İş Merkezi
Kuzey Yıldızı, Canik
Samsun
1.350 ₺
  2   75 m²   4. Kat
Satılık Müstakil Ev
Derebahçe, İlkadım
Samsun
675.000 ₺
  4+2   430 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by