RE/MAX'im Özel Ağ
Şahin Özdemir
Bana Sorabilirsiniz...
Kızlarpınarı Mah. Hacıkadiroğlu Cad. Euro Residence No:11/ A
Alanya Antalya
Şahin Özdemir Hakkında
Bir ALANYAmız var. İdeal evinizi bulmak ise bizim işimiz...
Merhaba Ben Şahin ÖZDEMİR
1974 Yılında ANKARA'da doğdum. Deniz Kuvvetlerinin güzide yerlerinde ve donanmada 25 yıl görev yaptıktan sonra ailem ve kendi isteğimle emekli oldum. İkinci baharımızı yaşamak üzere mükemmel bir tatil merkezi ve turizm cenneti ALANYA'ya yerleştik. Deniz Kuvvetlerinden kalan deniz ve denizcilik sevdamı Alanya Yat Limanında Yat Kaptanı olarak devam ettirdim. Ülkemizin gayrimenkul sektöründe sistemle çalışan, teknik donanımlı, gelişen teknoloji ve ulusal standartlarına uygun sürekli devam eden eğitimler ile profosyonel gayrimenkul danışmanlarının çalışması nedeniyle girişimci kişiliğim RE/MAX ailesine katılmamı sağladı.
Güven ve disiplini ilke edinmiş, keyifle çalıştığım, başarılı çalışmalarımla memnuniyetinizi sağlamak için sizin ve ailenizin gayrimenkul danışmanınız olmak istiyorum.

Bildiği Diller: İngilizce,
Fırsat her vakit ele geçmez.
Başarı ayrıntıda gizlidir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Şekerhane Çarşı Kadıpaşa
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Gerçekten çok başarılı birisi bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz / Puan: 5
Y**** s***** 09.03.2020
Verdiği sözleri yerine getiren Dürüst ve güvenilir bir emlak danışmanı Teşekkür ederiz / Puan: 5
Burak çelik02.03.2020
ŞAHİNBEY işinin ustası profsynel tam gönlümdeki yerden daire tutmama yardımcı oldu. Normalde gayrimenkul elemanları müşteriyi daireye yerleştirdikten sonra onunla İlgilenmiyor Ama ŞAHŞNBEY yerleştiğimden de sonra yerimi beğenip beğenmediği mi nasıl iyileştiğimi sordu bana. İşini seven birisi Yüksek derecede profesyonel istediğiniz yerden tam Gönlünüzdeki daire bulmak istiyorsanız tabii ki de ŞAHŞNBEYİ tavsiye ederim. Kendine de buradan çok teşekkürler ederim. / Puan: 5
SAİT MEHRİ02.03.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by