RE/MAX'im Özel Ağ
Neriman Yilmaz
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
Neriman Yilmaz Hakkında
İlk, orta ve Lise öğrenimimi Kocaeli"nde tamamladım. İstanbul Mimar Sinan Üniversitesin de başlamış olduğum Mimarlık eğitimimi Berlin de tamamladım.

Eğitimim sırasında Berlin de çeşitli mimarlık ofislerinde ve hizmet sektöründe çalıştım. 2003 yılında Türkiye ye dönüş yaptım ve 2003 -2015 yılları arasında mimar ve yönetici olarak çeşitli projelerde görev aldım. Emekli olduktan sonra bir süre iş hayatıma ara verdim ve daha sonra bir buçuk yıl kadar yabancı dilimi tazelemek amaçlı, yabancı dil ile hizmet veren bir şirkette çalıştım.

Yaşam alanlarını tasarlayarak başlamış olduğum iş hayatıma, 2020 yılından itibaren dünyanın Lider Şirketi Re/max"in, RE/MAXRED Kartal çatısı altında, sizlerle birlikte, hayallerinizdeki yaşam alanlarını bularak devam etmek etmekteyim
Bildiği Diller: Almanca,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Bostancı Suadiye Caddebostan Erenköy
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yakacık Yeni, Kartal
İstanbul-Anadolu
600.000 ₺
  2+1   109 m²   10. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by