RE/MAX'im Özel Ağ
Cahit Ünal
Bana Sorabilirsiniz...
Cendere Caddesi Vadistanbul Bulvarı Etabı A2 Kat:11 Daire:91
Kağıthane İstanbul-Avrupa
Cahit Ünal Hakkında
1963 yılında Tekirdağ Çorlu"da doğdum. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden 1985 yılında mezun oldum.

Gıda, Tekstil ve Otomotiv Sektörlerinde 21 yılı aşan bir çalışma hayatım oldu. Bu süre içinde bilgi işlem alanında yazılım ve donanım uzmanı olarak çalıştım. Bir çok sistem geliştirme projelerinde yer alarak işletmelerin tüm birimleri hakkında geniş tecrübelere sahip oldum. Özel sektörden sonra eşim ile birlikte Amway Independent Business Owner olarak çalışarak serbest girişimcilik iş hayatımı başlatmış oldum. Tüm iş hayatım boyunca teknik, kişisel gelişim, takım liderliği, satış ve pazarlama gibi bir çok konuda önemli eğitimler aldım.

Uzun yıllar edindiğim iş tecrübelerimle gayrimenkul sektöründe çözüm ortağınız olarak sizlere profesyonel hizmet vermek için RE/MAX Invest ailesine katıldım.

Yatırımlarınızı Kazançlı kılmak için birlikte çalışmaya hazırım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Ayazağa Maslak
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by