RE/MAX'im Özel Ağ
Genel Koordinatör Gökhan Akdoğan
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
Gökhan Akdoğan Hakkında
Profesyonel iş hayatım 1986 dan beri devam ediyor, son 5 yıla kadar Sağlık sektöründe çeşitli kademelerde yöneticilik yaptım. Son 5 yıldır Gayrimenkul Sektöründe Danışmanlık ve Yöneticilik yapmaktayım. Daha önce çalışmakta olduğum markalardan sonra Profesyonel iş yaşamıma Sektörün Türkiyede ki Lider Markası Remax'in Büyümeyi hedefleyen Remax RED ofisinde Genel Koordinatör olarak Ocak 2020 tarihi itibarıyla çalışmaya başladım.

Gayrimenkul Sektöründe Müşteri olarak aldığınız hizmeti değerlendirdiğinizde bir memnuniyetsizlik hissediyorsanız henüz Remax RED Ofisinin başarılı Danışman Takımıyla tanışmamışsınız demektir.
Mesleki yetkinlik eğitimlerinden başarıyla geçmiş, üst düzey memnuniyet yaratan hizmet anlayışıyla çalışan Gayrimenkul Danışmanı Ortaklarımızdan hizmet almanız sektöre bakış açınızı pozitif değiştirecektir.

Sadece Gayrimenkul alımı, satışı ve kiralaması için hizmet almanın ötesinde meslek olarak Gayrimenkul Danışmanlığı ile ilgilenmek isteyebilirsiniz veya yakın dostlarınıza önerebilirsiniz.

Türkiyenin Lider Markasının yüksek marka bilinirliği, ileri düzey eğitim ve koçluk programları ile başarının doruğuna çıkmanız mümkün.

Başarıyı yetkin bir takımın üretken bir üyesi olarak Remax RED Ailesi ile yaşamak isterseniz, yeni kariyerinizi ve sahip olmayı isteyeceğiniz işinizi konuşmak için sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarım..
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by