RE/MAX'im Özel Ağ
Cem Tevfik Erman
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Cem Tevfik Erman Hakkında
-1975 İstanbul doğumluyum

*Özel Kalamış Lisesinden mezun olduktan sonra üniversite tahsilimi İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi İlimler fakültesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladıktan sonra Portsmouth üniversitesinde Uluslararası İlişkiler üzerine yüksek lisansımı yaptım. Son olarak ta London School of Economics Real Estate Economics and Finance konusunda sertifika sahibiyim.

*19 yıldır Uluslararası firmalarda Satış /Satış yöneticiliği ve Ülke Satış müdürlüğü pozisyonlarında görev aldım. Son olarak Avusturya Shell partneri Julius Stiglechner IQ CARD şirketinde Akaryakıt kartlarından sorumlu Ülke müdürü olarak çalıştım.
2018 Yılında şirketin Türkiye'den çıkma kararı alması sonrası;hep ilgi duyduğum emlak sektörüne girme kararı verdim.


İstanbul Bağdat caddesinde doğup büyümem ve halihazırda Kalamısta ikamet etmem vesilesiyle Bağdat caddesi ve Kadıköy bölgesini çok iyi biliyorum.

Sonuç olarak; Kaliteli Hizmet anlayışı, sistemli çalışma, dürüstlük açıklık etik değerlere saygı; eğitime verdiği önem ve destekten dolayı sektörün lider markası olan RE/MAX ile iş ortaklığı yapmaya karar verdim.
RE/MAX SONUÇ ailesiyle birlikte siz değerli müşterilerimin yanındayım.


Bildiği Diller: İngilizce, İtalyanca,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
BostancıFenerbahçeErenköyGöztepeCaddebostan
Müşteri Yorumları (5)Yorum Yaz
kendisine çok teşekkür ediyorum / Puan: 5
S.Ayşe Sarılar08.01.2021
ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. / Puan: 5
Ayşegül Ertekin08.01.2021
Fenerbahçede bulunan dairemizin yoğun talep dönemi olmamasına rağmen jet hızıyla En iyi teklifle kiralanmasında sonsuz destekleriniz ve işbirliğiniz için ve bizleri her adımda en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Diğer mülklerimiz için de sizinle çalışmak çok ister, başarılarınızın devamı dileriz. / Puan: 5
G**** E****** 07.01.2021
Cem bey kendi talebi ile tarafımıza ziyarette bulundu. Uzun bir söyleşinin ardından bende kendisinin mesleği ile alakalı ve insan psikolojisini iyi irdeleyen sevecen bir yapıya sahip olduğu kanaati oluştu. Özellikle kişilerin hayat hikayesine inmesi bana Japonya'da aldığımız eğitimleri hatırlattı. Günümüz şartlarında böylesi kişilerin bir elin parmakları sayısını geçmeyeceği bilincindeyim. Kendisi nazarımda diksiyonu, konuya hakimiyeti ve olmayana ergi metodu izleme yöntemi ile tam bir profesyoneldir. Başarılarının artarak devamını diliyorum. / Puan: 5
Hasan Basri SARIGÜL 13.11.2020
Kendisinden çok memnun kaldık. Her şeyiyle çok ilgili bir arkadaş. / Puan: 5
Emrah Kaynak18.02.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Bahçe Dubleks
Fenerbahçe, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
10.990.000 ₺
  6+2   375 m²   Bhç Dblx
Satılık Daire
Fenerbahçe, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
5.750.000 ₺
  3+1   175 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by