RE/MAX'im Özel Ağ
Halit Uyanık
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
Halit Uyanık Hakkında
1992, Çanakkale doğumluyum. Üniversite dönemine kadar Çanakkale"de yaşadıktan sonra eğitimime İzmir"de Ege Üniversitesi İktisat bölümünde devam ettim ve ardından iş dünyasının kalbi İstanbul"a taşındım.

İktisat, ekonomi bilgimin verdiği güç ve sektöre olan ilgimle gayrimenkul danışmanlığı mesleğini keşfettikten hemen sonra kendimi bu sektörün içinde, sizlerin ihtiyaçlarınıza maksimum özveri, maksimum doğruluk ve maksimum istikrar ile cevap verirken buldum.

Kartal"da ikamet etmemin de sebebiyle Kartal"ı ve Kartallıları iyi tanıyorum. Daha önce İstanbul"un pek çok semtinde bulundum ama Kartal benim için bambaşka bir anlam kazandı. Yaşım gereği sektörde büyük tecrübelerim olmasa da büyük bir şevk ve bağlılıkla gayrimenkul danışmanlığı kariyerimi ileriye taşımak için çalışıyorum. RE/MAX RED çatısı altında yer almak da beni her zaman destekleyen, teşvik eden bir motivasyon kaynağı oldu.

Para her zaman kazanılır, kıymetli olan insan kazanmak. Sizlerle yaptığımız görüşmelerde benim için en önemli olan şey karşılıklı güven ve dostluk ilişkisi. Sanıyorum beni rakiplerimden ayıran en önemli nokta da bu; sizlere emlak arayışlarınızda maksimum faydayı sağlamak.

Maltepe-Kartal-Yakacık bölgesindeki tüm gayrimenkul arayışlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Tanışmak ya da sadece aklınızdakileri sormak için her zaman buradayım...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by