RE/MAX'im Özel Ağ
Demet Özköslü
Bana Sorabilirsiniz...
Alacaatlı Cad. 18/B3 Çayyolu
Çankaya Ankara
Demet Özköslü Hakkında
Ben Demet Özköslü 1969 Tokat doğumluyum. Töbank ve Türkiye Halk Bankası"nda toplam 30 yıl hizmet verdim. Meslek hayatımda hizmet kalitesini ve müşteri odaklı olmayı ilke edindim. Emekli olduktan sonra insanların en kıymetli hazinesi olan zamanı boşa geçirmemeleri konusunda bir şeyler yapmaları gerektiğini düşündüm. Kendime ve diğer insanlara verimli olabilmek, insanların hayatlarına değer katabilmek için sektörün öncüsü, kurumsal, yenilikçi RE/MAX çatısı altında Ankara"nın en başarılı ofisi RE/MAX Lot ofisinde gayrimenkul danışmanlığına başladım.

Bankacılık hayatımda kazanmış olduğum düzenli ve sistemli çalışma prensiplerim ve tecrübelerim ile, dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, etik ilkeler çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, azimle ve sabırla başarıya ulaşmak için buradayım.

Kazandırmak ve kazanmak için ben de artık RE/MAX ailesinin bir üyesiyim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Ümit, Çankaya
Ankara
2.750 ₺
  3+1   180 m²   7. Kat
Kiralık Daire
Bahçelievler, Çankaya
Ankara
2.000 ₺
  3+1   115 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by