RE/MAX'im Özel Ağ
Nasim Madani
Bana Sorabilirsiniz...
Acarkent 3. Cadde 3. Kısım T-29 No: 1 P:K 34800
Beykoz İstanbul-Anadolu
Nasim Madani Hakkında
Adım Nasim SEYEDMADANI.
Azeri Türk'ü ve İran vatandaşıyım. 17 yıldır Türkiye ve İran arasında iş adamları için tercümanlık ve danışmanlık yapıyorum. İşverenlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, özellikle uluslararası ihtisas fuarlarında katılımcı firmaların standlarında Farsça ve Türkçe tercüme yaparak ve potansiyel ticarete katkı sağlayarak 2002 yılından beri eğitimli ve tecrübeli tercüman vasfı ile verimli çözümler üretmekteyim. Standları ziyaret eden yabancı misafirler ile katılımcı firmalar arasında fuar esnasında ve gerektiğinde fuar sonrasında firmalar arası görüşmelerde iletişim kurulmasına da destek vermekteyim.
Genel olarak her sektörde iş yapan firmalara destek vermekle beraber yılların getirdiği tecrübe ile başlıca iş yaptığım sektörleri sıralayacak olur isek; Makina Sektörü (Ambalaj ve Paketleme Makinaları, Dolum Tesisleri, vb. ), Tekstil Sektörü (İç ve Dış Giyim, Ayakkabı ve Çanta, vb. ), İnşaat Sektörü (İç ve Dış Yapı Malzemeleri, Parke, Fayans, Halı ve Duvar Kağıdı, Mutfak Aksesuarları, Beyaz Eşya, vb.) Gıda Sektörü, Turizm ve Turizm Ekipmanları, Plastik ve Hammadde Sektörü, Sağlık Sektörü (Kozmetik ve Bakım Ürünleri, vb. ) sayılabilir.
Ayrıca son 10 yıldır İran'da ve Türkiye'de Ticaretini geliştirmek isteyen firmalara destek aldığım şirketler aracılığı ile danışmanlık hizmetleri de sunmaktayım.

Bana nasim@remax7tepe.com E-mail adresinden ya da
+90 (544) 537 92 28 ve +98 (912) 335 08 51 numaralı telefonlardan WhatsApp aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Uzmanlık Bölgesi
Acarlar Akbaba Paşabahçe Kanlıca Gümüşsuyu
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by