RE/MAX'im Özel Ağ
Hasan Coşkun
Bana Sorabilirsiniz...
Fatih mah. Cumhuriyet Cad. No: 267
Beykoz İstanbul-Anadolu
Hasan Coşkun Hakkında
Üniversite eğitimini, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü"nde 1989 yılında, aynı üniversitede bankacılık yüksek lisans programını ise 2004 yılında tamamladı.

Profesyonel çalışma hayatına 1990 yılında İMKB"de (Borsa İstanbul) uzman yardımcısı olarak başladı. Türkiye"nin güzide kurumunda birçok projede aktif olarak çalışarak kurumunun gelişim, değişim büyüme ve kurumsallaşma süreçlerinde önemli katkılar sağlayarak 2019 yılında orta kademe yönetici pozisyonunda emekli olmuştur.

İş hayatının değişik alanlarındaki bilgi, tecrübelerini gayrimenkul sektöründe değerlendirmek, gerek kendisi ve gerekse etki çevresi için Beykoz bölgesinde ve diğer yakın bölgelerde yaptığı arsa, arazi konut yatırımlarından elde ettiği tecrübe ve birikimi kurumsal bir yapı bünyesinde değerlendirmek için Re/max Oksijen ekibine gayrimenkul danışmanı olarak katılmıştır.

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru arsa/konut yatırımı yapmak ve birikimlerinizin güvenle artması için dikkat edilmesi gereken temel kural; kurumsal, güvenilir, bölgenin mevcut ve gelişim planlarına hakim, bilgi ve uzmanlığı yüksek gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktır.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Yavuz Selim Zerzavatçı Çengeldere Baklacı Çiftlik
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by