RE/MAX'im Özel Ağ
Suat Gürsoy
Bana Sorabilirsiniz...
Hürriyet Mah. Dumlupınar Cad. No:12 Kat:6 Yavuz Plaza E-5 Yanyol
Bahçelievler İstanbul-Avrupa
Suat Gürsoy Hakkında
ŞEHİRDEN DOĞAYA EN DOĞRU ADIM
1995 yılında Çanakkale Gelibolu'da doğdum. Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji Malzeme Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi mezunuyum. Lise eğitimi nedeniyle 4 yıl Tekirdağ'da yaşadım. 7 yıldır İstanbul'da yaşamaktayım.

Üniversite hayatım boyunca İstanbul ve Çanakkale başta olmak üzere tüm Trakya Bölgesi'nde gayrimenkul danışmalığı faaliyetlerimi sürdürdüm. Temmuz 2019'da Çanakkale Gelibolu'da Gürsoy Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı ofisimi açtım. Arsa, arazi, çiftlik, yazlık villa, meyve bahçesi, müstakil ev ve ticari mülkler ile ilgilenmekteyim.

Daha profesyonel bir çalışma hayatı için Remax Final ile çalışmaya başladım. Müşteri memnuniyeti için gösterilen ekstra çaba, eğitime verilen yoğun önem ve ofisteki her danışmanın bölgesinin en iyisi olması benim beş günde remax'li olmamı sağladı.

Müşterilerime doğru bilgi ve detaylı analiz sunma amacıyla başladığım gayrimenkul danışmanlığı görevimi nitelikli eğitimlerle ve uzman takım arkadaşlarıyla geliştirerek sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam edeceğim.

Çanakkale *****

Saros Körfezi Kıyıları *****

İstanbul ****

Edirne ***

Tekirdağ ***

Balıkesir ***
Bildiği Diller: İngilizce,
Arsalar ve Araziler
Meyve Bahçeleri ve Çiftlikler
Yazlık Villalar ve Müstakil Bahçeli Evler
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
EvreşeAdilhanBolayırGüneyliKocaçeşme
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Öncelik Suat bey e ailemize göstermiş olduğu nazik ve dostane davranışlari icin cook tsk ederim. Uzun süredir hayalimiz sarozdan bi toprak almaktı Suat Bey de bu surecte bize inanilmaz bir destek verdi. Ekstra gayreti icin tsk ederim. Kariyerinde başarılar dilerim. Saygılarımla / Puan: 5
F**** Y***** 18.06.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İmarlı
Evreşe, Gelibolu
Çanakkale
70.000 ₺
  307 m²
Satılık İmarlı
Evreşe, Gelibolu
Çanakkale
90.000 ₺
  300 m²
Satılık İmarlı
Evreşe, Gelibolu
Çanakkale
117.000 ₺
  383 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by