RE/MAX'im Özel Ağ
Abdurrahman Aksu
Bana Sorabilirsiniz...
Cendere Caddesi Vadistanbul Bulvarı Etabı A2 Kat:11 Daire:91
Kağıthane İstanbul-Avrupa
Abdurrahman Aksu Hakkında
Yerel Uzmanlık, Global Varlık.
1981 yılında İstanbul'da doğdum. Bekarım. Lise öğrenimimden sonra 1999 yılında İstanbul'un ticaret hayatının kalbi Yeşildirek - Mercan'da baba mesleği olan tekstil hayatıma başladım. 2002 yılında ihracat' in gözdesi Merter'de tekstil hayatıma devam ettim.

Bu süreç de Anadolu üniversitesi İşletme eğitimini aldım. Kendi şirketimde ithalat ve ihracat yaptım. 2006 yılında Tekstil kent' te ofisimi açtım. Babamın da Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı müfettişi olmasının tekstil hayatımda bana çok şey kattığına inanıyorum. Benim hayatında yaşadığım olumlu ve olumsuz tecrübeler bugünlere gelmemde çok önemli bir rol oynuyor.

İnsan ilişkileri, dürüstlük ve en önemlisi '' Yapabileceğin kadar söz ver, sonra söz verdiğinden daha fazlasını yap '' mottosunu hayatıma entegre ettim.

2016 yılında İFSAK " da 2 ay boyunca fotoğraf eğitimi aldım. 1 senenin sonunda İFSAK Taksim" de ""Evde oturan, erken ölür"" temalı bir sergimiz oldu. En keyif aldığım hobi olarak fotoğraf hayatıma devam ediyorum

Yaklaşık 20 senelik ticaret hayatımdan sonra 2019 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. Bu süreçte gayrimenkul danışmanlığı alanın da Remax ve diğer kurumsal gayrimenkul firmalarında eğitimler aldım.

Ve 2020 yılında bütün dünya da güvenilir ve kurumsal yapısına herkesin güvendiği Remax de Power Start eğitimiyle Talha Aydınbaş" ın broker lığında, ticari gayrimenkulde uzman Serdar Sevinç' in Power Team' in de Remax İnvest Vadistanbul ofisinde çalışmaya başladım.

Daha önce de yazdığım gibi '' Yapabileceğin kadar söz ver, sonra söz verdiğinden daha fazlasını yap '' mottosunu gayrimenkul sektöründe de dürüstlük çizgisiyle ve müşteri memnuniyeti ön planda olacak şekilde çalışma hayatımı sürdüreceğim.

Çünkü ;

Satışın ötesinde, hayalinizdeki gayrimenkulü bulmak için...
Ve profesyonel olarak işime ve size verdiğim DEĞER ile bu yolculukta her zaman yanınızda olacağım.
Bildiği Diller: İngilizce,
Satışın ötesinde, hayalinizdeki gayrimenkul için beni arayın !
Beklentilerinizin ötesinde profesyonel danışmanlık..
Bu sizin yolculuğunuz. Yardım etmek için buradayım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Hadımköy Yeşilbayır Ömerli Akçaburgaz Dursunköy
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yedikule, Fatih
İstanbul-Avrupa
1.500.000 ₺
  3+1   125 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by