RE/MAX'im Özel Ağ
Cihat Tuncel
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Cihat Tuncel Hakkında
PROFESYONEL KARİYER GEÇMİŞİ VE SEKTÖR TECRÜBESİ İLE SONUÇ ODAKLI,
HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETİN ADRESİ "CİHAT TUNCEL"


1969 yılında İzmir'de doğdu. İlk-0rta ve Lise eğitimini İzmir'de Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi'nde Mühendislik Eğitimi alarak tamamladı.
Londra'da 1992-1995 yılları arasında sırası ile Gloucester School of English ve King Street College'de Dil Eğitimi ardından CIM The Chartered Institute of Marketing'de (Postgraduate Diploma in Professional Marketing ) Pazarlama alanında Postgraduate yaptı.
Kariyerinde 20 yıl Lojistik Sektörü ağırlıklı olmak üzere Oyak Grubu şirketlerinden Omsan Lojistik A.Ş., Horoz Lojistik A.Ş., Reysaş Lojistik A.Ş. ve Expeditors Global Logistics Co.'da Operasyon ve Satış-Pazarlama Müdürlükleri yaptı.
Uzun zaman takip ettiği Gayrimenkul Sektöründeki profesyonel gelişim ve potansiyeli görerek 2014 yılında Century21 ile Sektöre Gayrimenkul Danışmanı olarak giriş yaptı. Yaklaşık iki yıllık Century21 deneyimi ardından 5 yıl boyunca kurucu ortağı olduğu ofisinde müşterilerine hizmet verdi.
Ağustos 2020'de müşterilerine daha iyi hizmet verebileceğini düşündüğü Dünya'da ve Türkiye'de sektör lideri konumundaki REMAX bünyesine Maksimum Sistem Gayrimenkul Danışmanı olarak katılarak kendi işinin patronu oldu.
Eğitim sürecinin ardından aktif olarak çalışmaya başladığı ilk ayında 62 Danışmanı ile Maltepe Bölgesinin en büyük ofisi olan Lotus'ta tüm danışmanlar arasında "Eylül Ayı Ciro Birincisi" seçilmek sureti ile uzmanı olduğu bölgede aracılık ettiği onlarca satış ve kiralama işlemine yenilerini ekleyerek başarı grafiğini kesintisiz sürdürmek sureti ile siz değerli müşterilerine danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR..
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Zümrütevler
Başıbüyük
Küçükyalı
İdealtepe
Küçük Çamlıca
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Ankara da yaşadığımız için İstanbul da bulunan dairemizin kiralanması konusunda gözü kapalı güvendiğimiz, hem ev sahibi hem de kiracı için en iyiyi bulmakta müthiş çaba sarf eden sayın Cihat Tuncel'e teşekkürler. / Puan: 5
Fulya OKUDUR18.08.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Site Dairesi
Zümrütevler, Maltepe
İstanbul-Anadolu
1.650.000 ₺
  3+1   150 m²   2. Kat
Satılık Site Dairesi
Zümrütevler, Maltepe
İstanbul-Anadolu
1.380.000 ₺
  3+1   125 m²   1. Bodrum
Kiralık Daire
Zümrütevler, Maltepe
İstanbul-Anadolu
7.000 ₺
  2+1   120 m²   1. Kat
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by