RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager İlksen Özdemir
Taşdelen Mahallesi Atabey Caddesi Palma D’oro Sitesi no:2/7 Taşdelen
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
İlksen Özdemir Hakkında
1982 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü mezunuyum, bekarım.

2003 yılından 2010 yılına kadar İstanbul"da özel bankacılık sektöründe çeşitli departman ve şubelerde müşteri temsilciliğinden yöneticiliğe kadar farklı pozisyonlarda görev aldım. Bankacılık sektöründe insan ilişkileri, satış, pazarlama ve yöneticilik konularında birçok eğitime katıldım. Bankacılık sektöründe görev aldığım süre içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalıştım.
2012 yılından bugüne dek Gayrimenkul Danışmanı, Broker, Satış Koçu,
Ofis & Saha Direktörü olarak gayrimenkul sektöründe hizmet verdim, 2020 Nisan ayı itibariyle Remax Trend Ofisinde Broker Manager olarak çalışma kararı aldım.Bölgenin en üretken ve örnek ofisi olmak adına ofis içi ve dışında yaptığım çalışmalar ile işimi büyütmek ve kendi alanımda isim yapmak hedeflerim arasında yer almaktadır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by