RE/MAX'im Özel Ağ
Adil Can Öndeş
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez Çanakkale
Adil Can Öndeş Hakkında
Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!
Çanakkale'de doğdum ve büyüdüm. Eğitimimi Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden 2010 Yılında mezun olarak tamamladım.
Yaklaşık 9 Yıl Kolin İnşaat Bünyesinde Ar-Ge Mühendisliği yaptım ve bir çok tübitak projesi, ürün geliştirme ve yeni kimyasal ürünler üretme gibi çalışmalarım oldu. 2012 Yılından beri Çanakkale Kimya Mühendisliği Odası Başkanlığını yürütmekteyim. Aynı zamanda endüstride bir çok danışmanlık verdiğim kurumsal firma bulunmaktadır.
Çalışma hayatım boyunca gayrimenkul sektörüne hep ilgim oldu. Çalışma hayatım boyunca bu sektörün hep bir ucunda oldum. Ancak bu işin bir ucunda değil tamamen içinde olarak profosyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlayarak Remax Troia'da gayrimenkul danışmanı olarak kariyerime devam etme kararı aldım.
Bir kız babasıyım ve dünyanın en güzel duygusunu tattığımı düşünüyorum. Kızımla birlikte zaman geçirmek, kamp yapmak, yeni yerler keşfetmek ve huzurun göz kırptığı bir çok hobim mevcut.
Remax Ailesinin bir parçası olduğum için çok gururluyum...
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Çanakkale'de satın aldığım 1+1 evimin tüm işlemleri ile ilgilendi. Çanakkaleye gelmek zorunda kalmadım. Evimi corona sürecinden dolayı video konferans ile gezdirdi. Çok memnun kaldım. Çanakkaledeki tüm yatırımlarım için artık benim de bir gayrimenkul danışmanım var. Teşekkürler... / Puan: 5
SERKAN ÖZBAŞ12.05.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Tarla
Kemalpaşa, Eceabat
Çanakkale
325.000 ₺
  25000 m²
Satılık Daire
Cevat Paşa, Merkez
Çanakkale
275.000 ₺
  2+1   105 m²   2. Kat
Satılık Daire
İsmetpaşa, Merkez
Çanakkale
180.000 ₺
  1+1   60 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by