RE/MAX'im Özel Ağ
Aygül Erözü
Bana Sorabilirsiniz...
Acarkent 3. Cadde 3. Kısım T-29 No: 1 P:K 34800
Beykoz İstanbul-Anadolu
Aygül Erözü Hakkında
-Remaxda Profesyoneller Fark Yaratır.
02.06.1973 Sinop doğumlu, İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Mezunuyum.Üniversitede okurken, TRT İstanbul Radyosu Sınavını kazanarak 7 yıl Ses Sanatçılığı ve Radyo Programcılığı yaptım.
1997 yılında, Satış, Pazarlama, İleri Satış Becerileri, Profesyonel İlişki Becerileri, Etkili Sunuş Becerileri, Grup Dinamikleri, Outdoor, Zaman Yönetimi Eğitimlerini alarak Medya"ya girdim.
18 yıl, Turkuvaz Medya(YeniYüzyıl, Sabah, Takvim, Fotomaç, YeniAsır, Turkuvaz Dergi), Demirören Medya(Milliyet, Vatan, Milliyet Sanat)Gazete ve Dergilerinde, Müşteri Temsilcisi, Reklam Müdürü, Reklam Grup Koord., Genel Müdür Yardımcısı, Reklam Grup Başkan Yardımcısı görevlerinde bulundum.
Digital Reklamcılığın hızla ilerlemesinden sonra bu alana geçerek, önce ortaklarımla beraber, mobil reklam satışı üzerine Adex Medya"yı kurduk.Daha sonra Admatic Medya ve Genart Medya"da Yönetici görevlerim devam etti.Reklam Grup Başkanı olarak çalıştığım, 3N Medya"dan sonra (TV 100 Kuruluş aşaması, Show Radyo ve Radyo Viva)Kurumsal hayatımı sonlandırdım.
Halen, Digital çalışmalarım devam ediyor. Vole(Youtube Kanalı)Hwp(Teknoloji Kanalı), +49 (Almanya Merkezli Haber Sitesi)Mecra Temsilcilikleri yürütüyorum.
Nisan 2020 tarihinde girdiğim Gayrimenkul Sektörüne 23 yıllık Satış ve Pazarlama tecrübemi aktararak değer katmak, Dünya Markası olan Remax ailesinin başarılı ofisi Remax7tepe"de Müşteri memnuniyeti ile güzel satış hikayeleri oluşturmak, her zaman olduğu gibi ilk dileğim...


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by