RE/MAX'im Özel Ağ
Homa Jabbarioun
Bana Sorabilirsiniz...
Ümit Mh. 2432.Cad. Osman Ağa Konakları 2494/4 Sk. no:4
Çankaya Ankara
Homa Jabbarioun Hakkında
Size vakit kazandırmak için uzmanlaştım!
İran, Tebriz doğumluyum. Lise Eğitimimi eleme sınavlarlarından geçerek "National Organization of Development of Exceptional Talents" da tamamladım. 2012 yılında Mimarlık eğitimimi ODTÜ'de tamamlamak üzere Türkiye'ye yerleştim. Lisansımın hemen ardından Yüksek Lisans eğitimine başladım ve 2019 senesinde ODTÜ Mimarlık Yüksek lisansından mezun oldum.

Öğrencilik senelerimde çeşitli mimari projelerin tasarımında yer aldım, ve aile inşaat firmamızda mimar olarak görev alıp mesleğimde tecrübe kazanmaya başladım. Aile mesleğimizden dolayı hayatım boyunca bina inşaatı ve mimarlık ile yakın ilişkide olmamın yanısıra, emlak alış ve satış işlemlerini yakından gözlemleme şansım oldu. Bu nedenle, satıcıların ve alıcıların bir gayrimenkul danışmanından olan hizmet beklentilerini tecrübemden dolayı anlayabiliyorum ve bu hizmeti en üst düzeyde sunabileceğime inanıyorum.

Mezun olduktan sonra, insan ilişkilerine ve gayrimenkul sektörüne olan ilgimden dolayı, bu sektörün zirevesinde yer alan RE/MAX ailesine katıldım. Güvenilir ve hızlı çözümler oluşturan ve profesyonel hizmet veren RE/MAX CAN bünyesinde değerli müşterilerimize samimiyet ve iş ahlakı ile hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum.­
Bildiği Diller: İngilizce,
- Çayyolu bölgesindeki gayrimenkulünüzü emin ellere bırakmak istiyorsanız hemen beni arayın!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
KoruÇayyoluÜmitKonutkent
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Homa hanım evimizi kiralamanın her konusunda büyük bir itinayla yardımcı oldu. Evrak işlemlerini titizlikle halletmenin yanısıra, taşınmadan önce ve sonra teknik konularda bile bina teknik yönetimi ve ev sahibimizle iletişime geçerek bizim için sıkıntısız bir süreç sağladığı için kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz / Puan: 5
H***** E**** 22.11.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ada
Çınar, Akyurt
Ankara
240.000 ₺
  2400 m²
Satılık Ada
Balıkhisar, Akyurt
Ankara
280.000 ₺
  1600 m²
Satılık İmarlı
Balıkuyumcu, Etimesgut
Ankara
375.000 ₺
  1000 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by