RE/MAX'im Özel Ağ
Mert Durmuş
Bana Sorabilirsiniz...
Acıbadem Cad. No 218 34660 Acıbadem
Üsküdar İstanbul-Anadolu
Mert Durmuş Hakkında
İTÜ lü Danışman Mert Kalitesi..
-İTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik lisansım süresince ''Neuroscience'' ve ''Neuromarketing'' üzerine bilimsel araştırma makalelerimi akademik dergilerde yayımladım. Teorik ve Pratik uygulamaları, eşzamanlı geliştirmeyi prensip edinerek ''Reklam, PR ve Pazarlama'' projelerinde ''Danışman'' unvanıyla aktif olarak yer aldım.

-Kariyerimin gelişen akışında, sektörel olarak beni daha fazla tatmin ettiğinden; Amerika Birleşik Devletleri merkezli en güçlü gayrimenkul şirketi olan ''RE/MAX'' ile ''Gayrimenkul Danışmanlığı'' alanında uzmanlaşmayı tercih ettim. Şirketin en başarılı ofisinde, ''RE/MAX Piramit'' ofisinde kariyerimi sürdürmekteyim...

-Siz güzel insanların, çok güzel kazançları hakettiğine kalpten inanıyorum. Hayalinizdeki güzel evinize, hızla ve kolaylıkla sahip olmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacağım...Yüksek enerjili, genç ve dinamik karakterimle; size hep katkı sağladığımı, siz de yoğun olarak hissedip deneyimleyeceksiniz.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
AcıbademAltunizade
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Hasanpaşa, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
515.000 ₺
  3+1   85 m²   Giriş Katı
Satılık Daire
Hasanpaşa, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
440.000 ₺
  2+1   95 m²   4. Kat
Satılık Daire
Çakmak, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
430.000 ₺
  2+1   95 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by