RE/MAX'im Özel Ağ
Murat Öztürk
Bana Sorabilirsiniz...
Turan Güneş Bulvarı NO: 47 A/B Yıldız
Çankaya Ankara
Murat Öztürk Hakkında
Merhabalar,

1979 Ankara doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

2003 yılında lisans eğitimini ve 2007 yılında yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde tamamladım, eş zamanlı olarak Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2007 yılında lisans eğitimini tamamlayarak mezun oldum.
Mezuniyetin hemen ardından 2004 yılında Ankara Yenimahalle Belediyesi"nde şehir plancısı olarak kariyer yaşamıma başladım. 2008 yılına kadar imar, planlama, gayrimenkul alanlarında görev tanımım içerisinde yer alan birçok projenin yapımında aktif olarak yer aldım. Bu projelerden en önemlisi 550 hektar alanda gerçekleştirilen Şentepe Kentsel Dönüşüm Projesi"dir. Yine Yenimahalle Belediyesi sınırları içerisinde kalan birçok bölgede kentsel planlamaya dair projelerde aktif olarak rol aldım. Diğer taraftan imar ve şehircilik müdürlüğünde çalışmanın vermiş olduğu en büyük avantaj olarak müdürlük bünyesindeki diğer şubelerle yapmış olduğum ortak çalışmalar ile çap, zemin etüt, ruhsat, iskan, çevre tasarımı gibi farklı mimari ve yapı konularında birçok tecrübe edindim.

2008 yılında Türkiye"nin en büyük yazılım firmalarının birinde göreve başlayarak firmanın eğitim biriminin kuruluşundan bugüne eğitim planlama grup yöneticisi olarak görev yaptım. Görev yaptığım süre içerisinde, Firmanın Türkiye"deki Pazar payını oluşturan üniversiteler, meslek odaları, kamu kurum- kuruluşları ve özel sektör firmalarında yılda ortalama 6000 kişinin sertifikalı eğitim aldığı bir yapının, iş geliştirme tarafında hem yöneticisi hem de çalışanı olarak işin merkezinde ve mutfağında yer aldım.

2019 yılında aynı Firmanın yetkili eğitim merkezi olarak kendi firmam üzerinden kendi ekibimle süreci devam ettirdim.

16. yılına girmiş olduğum meslek hayatımda en büyük değerin insan kazanmak olduğunu ve beni en çok bu durumun mutlu ettiğini düşünüyorum.

Gayrimenkul sektörüne dair yıllara sari kazanmış olduğum teknik altyapı ve tecrübe ile eğitim camiasında kazanmış olduğum insan ilişkisi ve iletişim yeteneklerini Dünya"nın en profesyonel ve kurumsal markası olan RE/MAX çatısı altında birleştirerek 'İnsan Kazanma' gayemi devam ettirmek amacı ile aileye dahil oldum.

İnsan kazanmak adına inandığım en büyük güç EMPATİ"dir. Çünkü insan empati yaparak, işini daha profesyonel, daha azimli, daha etik, daha hızlı ve daha keyifli yapabilir.

Hayatım boyunca kazanmış olduğum tüm teknik ve insani bilgi birikim ve tecrübelerimi ve enerjimi katarak, sizlerin belki hayatınızdaki en önemli alışverişi ve en önemli dönüm noktasında maximum hizmet vermeyi hedefliyorum. Sloganımı tekrarlıyorum;

'Siz yaşama ara vermeyin! Gayrimenkulünüz bana E-MA-NET...'

'Mutluğun peşinde olduğunuz, hedeflerinizin sizi yıpratmadığı ve umudu kaybetmediğiniz bir yaşamda sizlerle buluşmak dileği ile. '

Saygılarımla.

Murat ÖZTÜRK - Yüksek Şehir Plancısı
Gayrimenkul Danışmanı
RE/MAX PREMİUM
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Pamuklar, Yenimahalle
Ankara
430.000 ₺
  3+1   138 m²   3. Kat
Satılık Daire
Kayalar, Yenimahalle
Ankara
560.000 ₺
  3+1   160 m²   1. Kat
Satılık Daire
Pamuklar, Yenimahalle
Ankara
475.000 ₺
  4+1   186 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by