RE/MAX'im Özel Ağ
Bülent Can Göç
Bana Sorabilirsiniz...
Barış Mah. Ali Çebi Cad. Beytown Apt.No:44/1 Beylikdüzü
Beylikdüzü İstanbul-Avrupa
Bülent Can Göç Hakkında
Profesyonel Çözüm Ortağınız
-Merhabalar,
22 mart 1993 İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Sabancı 50. Yıl Lisesinde tamamladıktan sonra, İGÜ inşaat teknolojileri bölümünü okurken aynı zamanda baba mesleğim olan çelik konstrüksiyon firmamızda çalışma hayatım devam ediyordu.

Üniversiteden mezun olduktan sonra stajımı çelik konstrüksiyon alanında iyi bir firmada tamamladıktan sonra firmadan ayrılıp kendi firmasını kuran mühendisin iş teklifiyle çalışma hayatıma yeni firmada devam ettim. Geçmiş tecrübelerimden ve aktif çalışmamdan dolayı 2 yıl kadar imalat ve şantiye şefliği yaptım. Firmadan ayrıldıktan sonra bir süre inşaat sektörünün sıkıntı yaşamasından dolayı faklı iş alanlarına yöneldim.

Bir tanıdığım sayesinde emlak sektörüne yöneldim ve farklı bir emlak firmasında 1 yıl kadar bir deneyim yaşadıktan sonra değerli RE/MAX KOZA ailesiyle tanıştım. Kendimi daha çok geliştirmek, bilinçlenmek, ekip ruhu ile çalışmak, kurumsallığı hissetmek ve hissettirmek adına bu güzel aileye dahil olmaya karar verdim. Şimdi siz değerli müşterilerime en iyi, güvenilir ve profesyonel hizmet vermek için daha çok çalışıyorum. Dürüstlük, güven ve tecrübenin başarıyı getireceğine inanıyorum.
-%100 GÜVEN
-%100 TECRÜBE
-%100 BAŞARI
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
BarışAdnan KahveciBüyükşehirKavaklıBeylikdüzü OSB
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Yurtdışında yaşıyorum, kiracımız evden çıkmaya karar verdiğinde önce kendim ilgilenip kiralamayı yönetmek istedim. Bir ayın sonunda gördüm ki insanlarla uğraşmak çok zor. Bu aşamada sağolsun Bülent Bey devreye girdi. Benim için tüm süreci olabildiğince şefaf bir şekilde yürüttü. Evinizi kendisine gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Size en uygun adayı kısa sürede bulacağına eminim. Teşekkürler. / Puan: 4.4
Boran İzkut26.11.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Mehmet Akif Ersoy, Esenyurt
İstanbul-Avrupa
400.000 ₺
  2+1   98 m²   Bahçe Katı
Kiralık Daire
Adnan Kahveci, Beylikdüzü
İstanbul-Avrupa
2.500 ₺
  2+1   120 m²   Bahçe Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by