RE/MAX'im Özel Ağ
Ayaz Zamanalioğlu
Bana Sorabilirsiniz...
Mutlukent Mah. 2011 Sok. Beyköy Sitesi No:1/46
Çankaya Ankara
Ayaz Zamanalioğlu Hakkında
Benim için en değerli 3 şey dürüstlük, kalite ve güven!
- 02.03.1991 Bakü doğumluyum. Azerice, Rusça ve İngilizce dillerini biliyorum.
- Özel Bilkent Lisesi'nde başladığım eğitim hayatımı, ODTÜ'de Şehir ve Bölge Planlama ve ODTÜ'de Kentsel Tasarım yüksek lisanslarıyla tamamladım. Ayrıca, büyük ilgim olan ve eğitimini değerli gördüğüm Anadolu Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünde 4. sınıf öğrencisiyim.
- 2018-2019 yılları arasında hayalim olan, İstanbul'da yeni inşaa edilen İstanbul Havalimanı'nda çalışma fırsatı buldum. Hem inşaat hem de ofis tecrübesi kazandığım bu değerli 1 sene, kariyerim için önemli bir başlangıç olmuştur. 2020 yılında da Re/Max VIP ailesine katılmanın heyecanı ve gururu içerisindeyim.
- Bir şehir plancısı ve gayrimenkul danışmanı olarak, Re/Max VIP çatısı altında, sizlere 7 senelik eğitim hayatımdaki bütün tecrübelerle birlikte kaliteli, dürüst, güvenilir ve güler yüzlü bir gayrimenkul danışmanlığı deneyimi yaşatmak için buradayım.
Bildiği Diller: İngilizce, Rusça,
Ailenizin profesyonel gayrimenkul danışmanı olmak için buradayım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
BeytepeÜniversitelerKızılcaşarİncekBağlıca
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Karşılaşabileceğiniz en samimi ve ilgili emlakçı. İlk evime çıkarken bana her konuda sonuna kadar yardımcı olmuştur. / Puan: 5
Can Demirel22.08.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by