RE/MAX'im Özel Ağ
Nuray Kuş
Bana Sorabilirsiniz...
Bahçelievler Mahallesi 5066 Sok. No:59
Manavgat Antalya
Nuray Kuş Hakkında
-Güven her dilde aynıdır...!!!
1965 yılında Hatay Antakya'da dünyaya geldim.
1971 yılında ailem ile birlikte Almanya'ya taşındım.
Eğitim ve öğrenimimi Almanya'da tamamladım.
1986 yılında evlilik nedeniyle tekrar Türkiye'ye dönüş yaptım.Bu evliliğimden yaşam kaynağım olan iki kız ve bir erkek çocuğum oldu.
2000 ile 2020 yılları arasında turizm sektöründe satış danışmanlığı yaptım.Aynı zamanda bu süre içerisinde 2003 ve 2012 yılları arasında yine turizmde kendi işletmeciliğimi yaptım.

2020 Mart ayında emekli olduktan sonra bana çevrem tarafından hep yakıştırılan ve benim de severek yapacağımı düşündüğüm Emlak sektörüne REMAX Garden ailesine dahil olarak başladım. Siz değerli müşterilerimize hizmet edebilmek için Emlak konusunda gerekli eğitimleri ve sertifikaları alarak gayrimenkullerinizin alım satım ve kiralamasında aile danışmanınız olmak istiyorum. Sizlere hızlı güvenli ve bilgili bir şekilde hizmet etmek amacım. Unutmayın ki Güven her dilde aynıdır, ancak herkese güven duyulmaz

Bildiğim yabancı diller: Almanca, İngilizce...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
BahçelievlerAydınevler
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
İlgili alakalı, işini çok iyi yapan bir hanımefendi. İkna kabiliyetini saymazsak gayrimenkul konusunda oldukça güven veren bir duruşunun olması Remax şirketinin ne denli başarılı personeli bir arada barındırmasını gözler önüne seriyor. İlginiz için teşekkürler.. / Puan: 5
Alirıza Çolak16.07.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Ilıca, Manavgat
Antalya
380.000 ₺
  3+1   120 m²   Yüksek Giriş
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by