RE/MAX'im Özel Ağ
Deniz Gökhan Gel
Bana Sorabilirsiniz...
Remzi Oğuz Arık mah Tunalı Hilmi Cad No: 112/4 06 700
Çankaya Ankara
Deniz Gökhan Gel Hakkında
-Hem Alıcı Hem de Satıcıyı Mutlu Eden En Doğru Alışveriş
-14.06.1992 Ankara doğumluyum. İlkokulu Kavaklıdere İlköğretim Okulu'nda, liseyi 50. Yıl Şehit Uhud Kadir Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tamamladım. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nin, Klasik Arkeoloji Bölümü'nde başladığım lisans öğretimimi 2015 yılında tamamladım.

2020'nin Haziran'ında Re/Max Lider bünyesine katılana kadar hayatımı idame etmek adına çok gönüllü olmadığım işlerde çalıştım. Arada geçirdiğim bir iki operasyon ve 2020'de dünyayı sarsan Covid-19 pandemisi neticesinde hayatımın, geleceğimi kurmak için en önemli evresinde sevdiğim işlerin üzerine eğilmeye karar verdim. Bu şekilde de toplumda adı en iyi yerde anılmayan ''emlakçılık'' işini, isminin ve markasının getirdiği güven ve dürüstlük algısıyla en doğru şekilde ifa eden Re/Max gayrımenkul şirketine katılmaya gönüllü oldum. Henüz işinde bilinçli tecrübesiz bir gayrımenkul danışmanı olarak müşterilerime verebileceğim en nitelikli ve gerçekçi söz, tüm işlerimi en son seviye dürüstlük ve şeffaflıkta yürüteceğimin garantisi olabilir.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Gaziosmanpaşa Barbaros
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
Murat, Çankaya
Ankara
495.000 ₺
  Yok   18 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by