RE/MAX'im Özel Ağ
Ayda Aydin
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
Ayda Aydin Hakkında
Merhaba,
Ben Ayda Aydın

20 yıllık profesyonel iş yaşantıma çeşitli ulusal, uluslararası ve diplomatik kurumlarda yirmi yıl özel kalem olarak devam ettim. İş hayatım boyunca edindiğim bilgi ve tecrübelerimle güçlü ve samimi ilişkiler kurarak gayrimenkulünüzün alma, satma veya kiralama işlemleri için profesyonel çözüm ortaklığımı sunmak en büyük hedefim.

Doğru hedef kitleye ulaşmada sektör analizleri ve raporları ile doğru pazarlama strateji uygulayarak hayallerinizi gerçekleştirmenize destek olmaktan memnuniyet duyarım.

Benimle çalışmaktan duyacağınız memnuniyetin her zaman hatırlayacağınız bir tecrübeye dönüşmesi için tükenmeyen bir enerjiyle iş ortaklığı yapmaya hazır olduğumu bilmenizi isterim.

Benimle çalışmaya karar verdiğiniz an kazanmaya başlayacaksınız. Çünkü, vakit nakittir. Nasıl mı?

• Telefonlarınız sürekli olarak çalmayacak, tatil günlerinde evinizi göstermek için sevdiklerinize ve kendinize ayırdığınız kıymetli dinlenme zamanları bölünmeyecek.

• Çalışma saatlerindeki yoğunluğunuza ek olarak cevapsız çağrıların hepsine dönmek zorunda kalmak için ayrıca mesai harcamayacaksınız.

• Ciddi olmayan alıcılar ile vakit kaybetmeyeceksiniz.

• Fiyat düşürmek için eviniz hakkında yapılacak negatif eleştirilere maruz kalmayacağınız gibi yüreğinizi de tüketmemiş olacaksınız.

• Ulaşımdan, sosyal olanaklara, çevrede bulunan yaşam alanlarından, sağlık kuruluşlarına ve daha fazlasını bilen bölgenin uzmanı olan bir danışman mülkünüzün rakiplerinden öne çıkmasını sağlayacak. Yani bilgiyi uzmanlık ile satın alacaksınız.

• Re/max RED olarak uzman ekibimizin tüm danışmanlarına açılan portföyünüz sadece bölgede değil İstanbul"un birçok bölgesinde çalışan danışmanların satın alma yapmak isteyen diğer müşterilerine de açılmış olacak. Sizin için sadece bir kişi değil bir ekip çalışıyor olacak.

• Mülkünüzün gerçek bedelinde satılabilmesi için dairenizin kapısına penceresine bakıp ' bizce sizin eviniz x lira eder' gibi fiktif kavramlarla konuşmak yerine gerçek alıcıların belirlediği rakamların analitik raporlaması ile sizlere sunumlar yapacağım. Piyasa fiyatlarına ve piyasanın satış süreleri hakkında derin piyasa araştırmasına sahip olacaksınız.

• Buna ek olarak tüm görsel ve yazılı olan pazarlama faaliyetleri adınıza yürütülecek.

Sizlerle sadece bugün değil uzun soluklu olmasını dileyeceğim gayrimenkul çözüm ortaklığımı sunmayı arzu ederim.

Saygılarımla,
Ayda AYDIN

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Uzmanlık Bölgesi
Maltepe
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Maltepe, Zeytinburnu
İstanbul-Avrupa
535.000 ₺
  1+1   58 m²   Bahçe Katı
Satılık Çiftlik Evi
Tayakadın, Arnavutköy
İstanbul-Avrupa
2.900.000 ₺
  1+1   921 m²   Bahçe Katı
Satılık Daire
Maltepe, Zeytinburnu
İstanbul-Avrupa
485.000 ₺
  1+1   54 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by