RE/MAX'im Özel Ağ
Nuray Kavuncubaşı
Bana Sorabilirsiniz...
Turan Güneş Bulvarı NO: 47 A/B Yıldız
Çankaya Ankara
Nuray Kavuncubaşı Hakkında
GAYRİMENKULDE AKADEMİK UZMANLIK

Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme Yüksek Lisansı eğitimi mezunuyum. 5 yıl Bossa Denim Ve Spor Giyim İşl. TAŞ"de Planlama Uzmanı, 3 yıl Turkuvaz Medya Sabah gazetesinde Planlama Sorumlusu ve 5 yıl Üretim Planlama Yönetmenliği yaptım. Kavuncugroup şirketimizde İşletme Yöneticiliği sonrası 2019 yılında Keller Williams Realty"de Gayrimenkul danışmanlığına başladım. Temmuz 2020 itibari ile tüm bu çalışma hayatımdan edindiğim bilgi ve becerilerimi deneyim, güven ve dürüstlüğün temel alındığı gayrimenkulde dünya markası olan RE/MAX şirketinde sürdürmekteyim.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Seviye 5 Belge sertifikalı ve kimlikli Sorumlu Emlak Danışmanıyım. Anadolu Üniversitesi Emlak Yönetimi Bölümünde İkinci Üniversite'ye devam ediyorum.

Gayrimenkul danışmanı olarak önceliğim, ihtiyaç ve isteklerinizi analiz edip sizi en iyi şekilde temsil etmek, en kısa sürede ve en doğru fiyat ile mülkünüzün satışında ya da mülk alımınızda dürüst ve güvenilir çözümleyici danışmanınız olmaktır.

Tüm gayrimenkul işlemlerinizde, çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayım.

Sevgi ve saygılarımla,
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
Uzmanlık Bölgesi
SancakOranİlkbahar
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Kırkkonaklar, Çankaya
Ankara
3.500 ₺
  4+1   200 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by