RE/MAX'im Özel Ağ
Agah Oktay Akay
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
Agah Oktay Akay Hakkında
Selam, Agah ben, Agah Oktay AKAY.
Doğu Akdeniz Üniversitesi (KKTC) Halkla İlişkiler, Yakın Doğu Üniversitesi (KKTC) Hukuk Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 2002 yılında iş hayatıma Ankara'da kendi kurmuş olduğum ilk şirketim ile başladım. Şu an hali hazırda faaliyetlerine devam eden İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da bulunan hizmet sektörü şirketlerimde Genel Müdürlük görevime 18 yıldır devam etmekteyim.

Gayrimenkul sektörüne girme kararı aldığımda gerek eğitim sistemi, gerek iç yapı sistemi gerekse Dünya ve Türkiye"de en fazla danışmanı bünyesinde bulundurmasından ötürü Dünya devi olan Remax"ı hiç tereddütsüz tercih ettim ve Remax Lotus ailesi ile tanışıp, Sinem BAYER ESEN'in kurmuş olduğu takıma memnuniyet ile dahil oldum.

Güleryüz, müşteri memnuniyeti, kurumsallık ve sonuç odaklı çalışmak 18 yıllık ticari ve yöneticilik tecrübemde ilk sırada gelmektedir.

Siz de her zaman ilgi ile işinizi takip edecek, sizin yerinize düşünüp çok alternatifli tercihler sunabilecek ve her şeyden önemlisi her zaman ulaşabilip profesyonel, hızlı ve samimi hizmet alacağınız bir danışman ile gayrimenkullerinizi satmak/kiralamak veya gayrimenkul almak/kiralamak isterseniz, şuan baktığınız sayfada sol tarafta bulunan telefon numaramdan veya mail adresimden bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

O halde haydi arayın veya mail atın 5 dakika içerisinde ben sizi arayayım, tanışalım ve birlikte neler yapabileceğimizi bir kahve eşliğinde karşılıklı konuşalım.

Selam ve saygılarımla...

Agah Oktay AKAY

--------

I graduated from Eastern Mediterranean University (KKTC) Public Relations, Near East University (KKTC) Faculty of Law and Anadolu University Business Administration. I started my business life in 2002 with my first company in Ankara. I have been working as a General Manager for 18 years in my service sector companies in Istanbul, Ankara, Izmir and Bursa, which are currently operating by me.

When I decided to enter the real estate sector, also education system, both internal build system, Turkey and the world at most firms operating in the world's giant due to the possession Remax then without hesitation I chose Remax Lotus and met with it"s family, Sinem BAYER ESEN team, I was gladly involved.

Funny face, customer satisfaction, corporate and result-oriented work comes first in my 18 years of commercial and managerial experience.

If you want to sell / rent or buy / rent your real estate with a consultant who will always follow your business with interest, think for you and offer many alternatives, and above all, you can always reach and get professional, fast and sincere service, You can contact me at any time via my phone number or e-mail address.

So let's call or e-mail me in 5 minutes, let me call you, let's meet and discuss what we can do together with drinking a coffee.

Greetings and best regards...

Agah Oktay AKAY

--------

ALDIĞIM EĞİTİMLER :

• Vücut Dili Eğitimi
• Yöneticilik ve İnsan Kaynakları Eğitimi
• Kurumsal Satış ve Pazarlama Eğitimi
• Sektörel Doğu Pazarlama Yöntemleri Eğitimi
• Pest Kontrol Eğitimi
• Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti Eğitimi
• Kalite Sistemleri Eğitimi
• AIB ve BRC Gıda Güvenliği Kalite Sertifikasyon Eğitimi
• HACCP Denetim Sertifikasyon Eğitimi
• Maksimum Pazarlama Stratejileri Eğitimi
• Sektörel Eğitim Verme Diksiyon Eğitimi
• Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimi
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
CaddebostanErenköySuadiyeZümrütevlerZekeriyaköy
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Agah bey gerek deneyimi, gerekse doğru ve zamanında yönlendirmeleriyle gmenkul alım kararı verirken bize çok yardımcı oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederiz. / Puan: 5
Gökhan Şahin25.09.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Bahçe Dubleks
Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
1.980.000 ₺
  4+1   210 m²   Bahçe Katı
Satılık Mağaza/Dükkan
Abdurrahmangazi, Sancaktepe
İstanbul-Anadolu
1.280.000 ₺
  2   170 m²   Giriş Katı
Kiralık Çatı Dubleks
Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
8.250 ₺
  3+1   190 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by