RE/MAX'im Özel Ağ
Melikşah Gemici
Bana Sorabilirsiniz...
Acıbadem Cad. No 218 34660 Acıbadem
Üsküdar İstanbul-Anadolu
Melikşah Gemici Hakkında
Re/Max Piramit ofisinde gayrimenkul danışmanıyım.
İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi"nden mezun olduktan sonra kısa süreli bir oyunculuk kariyerimin ardından yoğun olarak talep gören gayrimenkul piyasasının iyi bir yatırım aracı olduğunu düşünmem sebebiyle kariyerimi bu alanda geliştirmeye yöneldim. Bu kararımın sonucunda çok geniş bir portföye ve piyasa geçmişine sahip olan Re/Max Piramit"te kariyerime devam etmeye karar verdim.
Müşteri memnuniyeti ve güvenin en ön planda olduğu hizmet anlayışını Re/Max Piramit"in sunmuş olduğu geniş bilgi birikimiyle birleştirerek sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunmak amacıyla her zaman yanınızdayım.
Gayrimenkul alım ve satım süreçlerinizin sorunsuz ve zahmetsiz olarak gerçekleştirilmesi için profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak istemez misiniz?


Dear Sir/Madam,

I am Real Estate Manager at Re/Max Piramit.
Following my graduation from Istanbul Bilgi University Faculty of Business Administration I had a brief career of acting. Upon ending my career of acting I have discovered that real estate market has strong demand and a good tool of investment, so I have choosen to build up my career in Real Estate Consultancy.
Placing customer satisfaction and mutual trust before everything else I am always here to help you with your choices with contribution of extensive market knowledge of Re/Max Piramit.

Don"t you want to work with a professional Real Estate Manager for your real estate purchase/sell operations to make it as smooth as possible?

Regards,

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
AcıbademKoşuyoluAltunizade
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by