RE/MAX'im Özel Ağ
Ekrem Alımlı
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Ekrem Alımlı Hakkında
HIZLI, GÜVENİLİR, UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ
Nasıl bir Gayrimenkul Danışmanıyım?

Doğru fiyatlandırma, hızlı sonuç, etik ve ahlaki değerlere bağlılık, müşteri memnuniyeti benim iş yapış sürecimin odağında yer almaktadır.

Gayrimenkul Danışmanınız olarak; mesleki donanımımı, kişisel becerilerimi, 25 yıllık iş hayatı tecrübemi değerlendirerek, siz değerli müşterime hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için buradayım.

Eğitim Geçmişim:

Lisans eğitimimi 1999 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Harita Mühendisliği bölümünde ; Yüksek Lisans eğitimimi İstanbul Teknik Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Anabilim Dalında tamamladım. Mesleki stajımı yurtdışında yapmak için İngilizce yeterlilik sınavını geçerek Almanya'da burslu olarak stajımı tamamladım.
Şehir ve Bölge Planlama, Taşınmaz Hukuku, Taşınmaz Değerleme, Kentsel - Kırsal Toprak Düzenlemesi, Kadastro, Ölçme Bilgisi gibi Gayrimenkul Danışmanlığı mesleğinin temel taşları olan branşlarda eğitim aldım.

İş hayatım:

Mezun olur olmaz Doğan Grubu Hürriyet Gazetesi bünyesinde yer alan, Türkiye'de gezi ve keşif kültürünün gelişmesinde önemli kilometre taşlarından olan Atlas Dergisi'nde yayıncılık dünyasına adım attım. Türkiye'de binlerce gezgini Atlas Dergisi bünyesinde hazırladığımız haritalarla buluşturduk. 2001 senesinde harita ve yayıncılık üzerine faaliyetlerde bulunmak üzere İstanbul merkezli bir şirket kurarak serbest çalışmaya başladım. Ürün geliştirme, tasarım, üretim, pazarlama ve satışa kadar tüm aşamalarda çalıştım. Türkiye'de ilk sıralarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok firmaya, kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına Basılı Haritalar, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Sayısal Haritalar ve GPS alanlarında projeler tamamladım.

Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerim:

Türkiye'de 2000 li yıllardan başlayarak yoğun olarak ihtiyaç duyulan, Gayrimenkul alım-satımında kredi kullandırmada temel dayanak verisi olan, bir Gayrimenkul'ün piyasa değerini uluslararası metotlar kullanarak saptama çalışması olan Gayrimenkul Değerleme (diğer adıyla Gayrimenkul Ekspertizliği) alanında çalışmalar yaptım. Birçok banka için Gayrimenkul Değerleme/Gayrimenkul Ekspertiz Raporları hazırladım.
Dünya ekonomisinin en önemli dişlilerinden olan inşaat sektörünün itici gücü Gayrimenkul Sektöründe çalışmaya karar verdim.

Mesleki eğitimlerim, iş hayatı tecrübelerim ve bilgi birikimim sonucunda Dünya'da ve Türkiye'de Gayrimenkul Sektörünün açık ara lideri olan RE/MAX'te Gayrimenkul Danışmanlığı kariyerime başladım. En çok gayrimenkul işleminin gerçekleştiği İstanbul'da, Anadolu Yakası'nın liderlerinden RE/MAX Lotus'un eğitim ve gelişime önem veren dinamik ekibi ile tüm enerjimle hızlı bir şekilde yoluma devam ediyorum.

Siz de Gayrimenkulünüzün gerçek değerinde hızlı bir şekilde satılmasını ya da kiralanmasını istiyorsanız; hızlı, güvenilir, şeffaf ve etik değerlere bağlı profesyonel bir hizmet almak için lütfen hemen benimle iletişime geçin.

Saygı ve Sevgilerimle
Bildiği Diller: İngilizce,
- DOĞRU FİYATLANDIRMA
- HIZLI İŞLEM
- ETİK ÇALIŞMA DİSİPLİNİ
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by