RE/MAX'im Özel Ağ
Harun Sertaç Yilmaz
Bana Sorabilirsiniz...
GAZİOSMANPAŞA MAH. NENE HATUN CAD. NO:124 İÇ KAPI NO:4
Çankaya Ankara
2.
Yıl
Harun Sertaç Yilmaz Hakkında
1987 yılında Ankara doğumluyum. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden lisans derecemi tamamlayana dek tüm eğitim hayatımı da Ankara da geçirdim. İş hayatına JW Marriott bünyesinde başladıktan sonra uzun bir süre Otokoç Otomotiv bünyesinde satış danışmanı olarak görev aldım ve sonrasında kendi işimi yürütmek ve satış konusundaki başarımı da işime yansıtabilmek adına gayrimenkul değerleme ve satış eğitimleri alarak RE/MAX bünyesinde çalışmaya başladım. Belli sürelerle Amerika'da da çalışma tecrübem olduğu için farklı milletlerle iletişime geçme ve ikna etme konusunda da yetenek sahibiyim bu nedenle de bu yetenekleri yansıttığım sektörde Ankara içindeki tüm gayrimenkul ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilmekteyim. Doğru yatırımlar ve kayıpsız satışlar için sizlere destek olmaya her zaman hazırım. Saygılarımla.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Satın alma sürecimizde Harun Bey'in destekleriyle sorunsuz şekilde ilerledik her aşamada bilgi ve tecrübesiyle yardımcı olduğu için kendisine teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim. / Puan: 5
Fethi Oytun Gürsoy24.03.2021

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by