RE/MAX'im Özel Ağ
Elçin Unutmazer Bakaç
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Elçin Unutmazer Bakaç Hakkında
Merhaba,
Trakya Üniversitesi Tekstil bölümünde eğitim aldıktan sonra, Anadolu Üniversitesi Halkla Ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldum. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Ofis çalışanı olarak başlayan 20 yıllık kurumsal iş hayatımın 15 yılında satışın her kademesinde ; Birim müdürlüğü, Bölge satış müdürlüğü gibi yönetici pozisyonlarında bulundum. Son 8 yılda ise doğrudan satış sektöründe Türkiye genelinde binlerce kişilik satıcı ağı oluşturarak pek çok ödülle kariyerimi taçlandırdım. Ayrıca bu süreçte bir takım eğitim platformlarında satış eğitimleri verdim ve vermeye devam etmekteyim.

Kendi gayrimenkul arayış süreçlerimde yaşadığım kötü deneyimler neticesinde, sektörün daha fazla profesyonele ihtiyacı olduğunu gördükten sonra, geçmişi başarılarla dolu Remax Cadde ofisi ile çalışmaya, yıllardır edindiğim tüm deneyim ve birikimi gayrimenkul sektöründe değerlendirmeye karar verdim.

Eğer sizde kötü deneyimler yaşamadan, iş hayatı satış ödülleri ile dolu bir gayrimenkul danışmanı ile çalışıp, tüm birikimimden faydalanarak hızlı ve güvenli bir şekilde gayrimenkul işlemlerinizi sonuçlandırmak isterseniz, bir satış profesyoneli olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Bostancı
Caddebostan
Kozyatağı
Suadiye
Erenköy
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Çözüm odaklı samimi yaklaşımı için Elçin Hanım'a çok teşekkürler.. / Puan: 5
H****** T**** G** 07.07.2021
Çalışmalarından ve iletişiminden çok memnun kaldım..Herşey için çok teşekkür ederim.. / Puan: 5
I**** A****** 11.01.2021

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by