RE/MAX'im Özel Ağ
Selçuk Kaplaner
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Selçuk Kaplaner Hakkında
Başarımızın anahtarı, uyumlu ve sonuç odaklı birlikteliğimizdir.
Sabırlı, kararlı, uyumlu gayrimenkul danışmanınız

1973 Van, Erciş doğumluyum.

Mehmet Karamancı İlkokulu, Haydarpaşa Ortaokulu, Kuleli Askeri Lisesi, İstanbul Üniversitesi Bankacılık, Anadolu Üniversitesi İktisat, Yeditepe Üniversitesi MBA (Master Of Business Administration) diplomalarına sahip olduğum öğrenim hayatıma devam ediyorum.

1996 yılında girdiğim akaryakıt sektöründe 24 yıl boyunca benzin istasyonu sahibi ve işletmecisi olarak çalıştım. Bunun yanında birçok tesisin arsa konumundan işletmeye hazır hale gelmesine kadar gerekli bütün basamaklarında refakat ve rehberliklerde bulundum. Benzin istasyonu işletmeciliğinde finansal ve yapısal konularda danışmanlıklarda bulundum. Bu sektördeki çalışmalarıma danışman olarak devam ediyorum.

2000 yılında başladığım dövüş sanatları sporu aikidoya T.C.Wushu Federasyonu'na bağlı 5. dan 2. kademe antrenör olarak devam ediyorum. Özgün Aikido Spor Akademisi başeğitmeni ve yöneticisi olarak yüzlerce öğrenci yetiştirmiş olmanın gururunu taşıyorum. Japonya, Fransa, Amerika, Finlandiya ve Güney Afrika (Cape Town)'da aldığım eğitimler ve verdiğim seminerle ile aikidoyu öğrenmeye devam ediyorum.

2020 yılına geldiğimde, RE/MAX ailesi ile gayrimenkul danışmanlığını kariyerime eklemenin mutluluğunu yaşıyorum. Siz danışanlarımla birlikte uzun yıllar boyunca birçok başarı hikayesini yakalayacağımıza eminim. Bu yolda en büyük desteğim ve en önemli rehberim olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Sevgi ve saygılarımla.

Aldığım Eğitimler
Remax Power Start Eğitimi


Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Sahrayı CeditBostancıSuadiyeKozyatağı19 Mayıs
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Altayçeşme, Maltepe
İstanbul-Anadolu
650.000 ₺
  2+1   105 m²   1. Kat
Satılık Mağaza/Dükkan
Bulgurlu, Üsküdar
İstanbul-Anadolu
1.300.000 ₺
  2   150 m²   1. Bodrum
Satılık Daire
Petroliş, Kartal
İstanbul-Anadolu
475.000 ₺
  3+1   155 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by