RE/MAX'im Özel Ağ
Pinar Tuna
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Pinar Tuna Hakkında
-1975 yılında İstanbul"da doğdum. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. 7 yıl medya sektöründe sunucu, spiker ve yapımcı olarak görev yaptım.
Profesyonel kariyerime Halkla İlişkiler Departmanını kurduğum Bilfen Okulları çatısı altında devam ettim. 'Halkla İlişkiler' kavramının eğitim sektörüne taşınması konusunda sektöre öncülük eden bu adımın ardından departmanı Kurumsal İletişim Departmanı olarak büyüterek 10 yıl süreyle yöneticiliğini üstlendim.
Ardından kurucuları arasında yer aldığım bir Danışmanlık ve Organizasyon Ajansının hizmetleri kapsamında İzmir-Aliağa Belediyesinin eğitim, kültür ve sanat danışmanlığını üstlendik; birçok okul, dernek ve şirketin grafik ve organizasyon ihtiyaçlarının çözüm ortağı olduk.
2 yıl süren ajans ortaklığının ardından kurumsal hayata geri döndüm. Türkiye"de eğitim sektörün bir diğer önemli zincir eğitim kurumlarından Bahçeşehir Kolejinde 'Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı' ve son olarak da bünyesinde faktoring, gayrimenkul ve okulculukla ilgili birçok şirketin yer aldığı Altınhas Holdingte 'Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü' olarak görev aldım.
20 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiğim iletişim ve pazarlama alanlarındaki tecrübelerimi 2020 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe değerlendirmeyi tercih ettim. Kurumsal yapısı, global vizyonuyla Türkiye"nin en hızlı çözüm üreten ve en güvenilir emlak ofisi olan Remax çatısı altında yüksek cirosu ve istikrarlı başarı grafiği ile dikkat çeken Yıldız Ofisinin bir üyesi olmayı seçtim. Güvene dayanan sağlıklı bir iletişim, hızlı çözüm getirecek pazarlama faaliyetleri, süreçte detaylı raporlamalarla geribildirimi önemseyen müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarım...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
2020
Uzmanlık Bölgesi
AcıbademKoşuyoluFenerbahçeCaddebostanErenköy
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by